Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vánoční vůně v kosmetice

Přejít na sekci článku:

Čokoláda a kakao

Čokoláda a kakao zdroj: shutterstock.com

Čokoláda prostě k Vánocům patří. V kolekci na stromečku nebo v tabulce, co vám dala vzdálená teta. Čokoládou zdobené cukroví nebo rovnou ten čokoládový dort, co si dáváte na první svátek vánoční. Stejně tak kakao, ať už to teplé na pití nebo kakaem posypané cukroví. Sladké i štiplavě pikantní, se skořicí a vanilkovým cukrem. Teplé kakao nemá prostě konkurenci. A stejně tak je skvělé v kosmetice. Jeho hlavním přínosem je detoxikace pokožky, má čistící schopnosti, je tak vhodné i pro problematickou pokožku s pupínky. Působí ale i antioxidačně a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti. A navíc krásně čokoládově voní.

Kakao si můžete užít například v tělovém peelingu od Saloos. Ta autentická vůně čokolády vás bude provázet celý den. Kakaové máslo navíc najdete v pečujících tělových máslech nebo krémech. Má totiž skvělé regenerační schopnosti a je vhodné i pro péči o velmi suchou a náročnou pleť. Snad jen jako pleťový krém není tou nejlepší volbou, protože je mírně komedogenní a může ucpávat póry.

Související produkt
Tělový peeling čokoláda 140 ml
Saloos / 191 Kč
Tělový peeling Čokoláda obsahuje harmonizující směs extraktu kakaových bobů, mořské soli a kokosového oleje. Zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku.
Detail produktu