Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vyměňte v koupelně zimu za jaro

Vyměňte v koupelně zimu za jaro Vyberte si novou péči na jaro.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Vyměňte v koupelně zimu za jaro zdroj: shutterstock.com

Jaro začalo už před pár dny a je načase ho pustit i do naší koupelny. Ať už v barvě, vůni nebo ve složení jednotlivých produktů. Přizpůsobte péči o pleť stoupajícím teplotám a stejně tak přizpůsobte sluníčku svůj parfém nebo tělové mléko s vůní. Prostě je na čase nechat tu studenou a vlezlou zimu za námi. A tak se nadechněme svěžího jarního větříku, projděme se rozkvetlou loukou, ochutnejme první jarní salát a nastěhujme si do koupelny jaro, alespoň trošku.

Přejít na sekci článku:

Místo skořice kytičky

Místo skořice kytičky zdroj: shutterstock.com

Skořice, mléko, med nebo vanilka a čokoláda či jiné výrazné a hřejivé vůně jsou doménou podzimních plýskanic, vánoční pohody i zimních mrazů. Je tak na čase přizpůsobit voňavý šatník lehčímu počasí a odlehčit i kosmetické parfemace. Víte o tom, že vůně je často opomíjeným aspektem, kterým působíme na své okolí? Navíc vůně kosmetiky nepůsobí jen na naše okolí, ale především na nás. Zatímco zimní vůně uklidňují a hřejí, tak ty jarní květinové nás dokážou naladit na teplejší počasí, dodají energii a pomůžou nám těšit se ze sluníčka. Navíc vůně nejsou jenom parfém, jarně přivonět můžeme k jakékoliv kosmetice.

Pusťte fialky do sprchy. Se sprchovým gelem od Coslys. Jak kdybyste si natrhali kytici fialek, přidali k nim pořádnou dávku cukru a nechali uležet. Jako tradiční fialková cukrátka z Toulouse. Je to omamné, je to sladké, ale přitom tak příjemně fialkové, až se vám zamotá hlava. Jako když přivoníte k čerstvému vzduchu a rozkvetlé louce. Sprchový gel je navíc šetrný k pokožce, má přírodní složení a velké balení, které vám vydrží celé jaro.

Přivoňte ke kytici léčivých bylinek. V květinových vodách od Saloos. Meduňková nebo levandulová jsou nejen skvěle voňavé, ale poslouží i pleti. Pomáhají pokožce s hydratací, osvěžují, podporují výživu pleti. Navíc jsou praktické a můžete je použít kdykoliv během dne. Osvěžují pokožku, pomůžou i se vzhledem make-upu a s přehnanou mastnotou pleti. Fixují líčení, ale fungují i na hladké a jemné vlasy. Květinové vody ve spreji jsou skvělou pomůckou pro každou koupelnu a do každé kabelky.