Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zázrak v jediné kapce - přírodní pleťová séra

Zázrak v jediné kapce - přírodní pleťová séra Přírodní pleťová séra pomohou, když se objeví problémy, na které běžná péče nestačí.
Renata Ježková
5,0 5
4

Zázrak v jediné kapce - přírodní pleťová séra zdroj: shutterstock.com

Velikonoční pondělí už máme za sebou, ale předtím jsme museli přetrpět Škaredou středu a jestli nás pohled do zrcadla těšil tak málo jako z okna, tak díky bohu za Zelený čtvrtek, kdy počasí sice nebylo o nic lepší, ale aspoň nám ukázal cestu, jak z toho ven. Minimálně kosmeticky. Protože modrá je dobrá, ale zelená rozhodně lepší. Ať už se vám na pleti nelíbí cokoliv, objevily se první vrásky, vyskočily pupínky, prohloubily kruhy pod očima nebo se vám jen z toho střídání několika ročních období v jednom dni dělá nevolno, tak zaručeně existuje pleťové sérum, které vám s tím pomůže. Stačí si vybrat.

Přejít na sekci článku:

Superséra

Superséra zdroj: shutterstock.com

Super hrdinové frčí. Nejen proto, že jsou většinou fakt pohlední, ale hlavně kvůli super schopnostem, samozřejmě. A pleťová séra jsou takoví kosmetičtí super hrdinové. Normálně si člověk vystačí s běžnou péčí, ale pak se najednou zjeví nějaké globální nebezpečí, normální jednotky odpadávají jako hrušky na konci léta a vy jste ztraceni a vážně potřebujete nějaké zelené monstrum, které vás konečně zbaví té přesily. Protože vrásky nejsou žádná legrace a stárnutí už vůbec ne. Takže lehce zelené sérum v temně zelené lahvičce Mádara Time Miracle je přesně to, co potřebujete. Zaútočí brutální silou komplexu G7 (opravdu to ale není gamma záření 7x vyšší než člověk snese), který je výsledkem probdělých nocí v laboratoři, kdy se z lůna severských luk a strání podařilo dostat to nejlepší, co tamní byliny nabízejí. Zapomeňte na vodu, vezměte březovou šťávu, jojobový olej, extrakt ze zeleného ječmene nebo extrakt z rakytníku a máte dokonalého bojovníka proti všem příznakům předčasného stárnutí pleti, mdlé barvy nebo dehydrataci. Koncentrovaného v malé nenápadné zelené lahvičce. Nenaštvěte ho.

Nemáte rádi zelenou? Je na vás moc hrubá, brutální, málo sofistikovaná a postrádá lehký nádech sarkasmu? A co takhle červená, lesklá červená jako Iron...pardon, jako granátové jablko. Tvrdá slupka, ale pod ní šťavnatý a bohatý obsah… To by k vám pak mělo zaletět pleťové sérum Weleda z řady granátové jablko. K vám bude jemné a milé, ale záškodníky vyhladí ocelovou silou, ať už to budou vrásky nebo povadlá pleť. Přestože je určeno pro zralou pleť ve věku 42-56 let, tak díky jeho lehoučké textuře jej může používat prakticky kdokoliv, bude-li mít pocit, že pleť potřebuje trochu povzbudit. Je plné antioxidantů, šťáva z granátového jablka dodá potřebnou hydrataci a vylepší elasticitu pleti. A pokud máte mladší nebo mastnější pleť, tak není problém ho použít samostatně třeba jako lehkou noční péči.

A pak je tu jeden, co nemá rád vodu (ani led, moře a takové věci, prostě na něco raději nevzpomínat). Takže u něj nenajdete ani kapku vody, ale není zelený. Naopak je velmi korektní, až by člověk řekl trochu suchar. Ale ten štít, který vám poskytne před jakoukoliv nepřízní, která by mohla vaši pleť postihnout, tak pro ten štít mu prominete fakt všechno. Řeč je samozřejmě o pleťovém séru Xingu Santaverde, které za trochu nudným designem skrývá velkou sílu a navíc kromě hlavní devizy Santaverde - Aloe vera, které si jinak značka pěstuje na vlastních plantážích v Andalusii, využívá unikátní extrakt ze šťávy z oplodí kešu ořechů, který má skvělé výsledky při regeneraci pleti. Zelený není ani trochu, spíš takový zlatý hoch, samé krásné oleje - jojoba, para ořechy, rajčatová semínka… Jemnost sama, takže ho můžete použít i kolem očí. Bude vaším nejvěrnějším strážcem.

Související produkt
Xingu Age perfect pleťové sérum 30 ml
Santaverde / 2624 Kč
Pleťové sérum dodává zralé pokožce potřebnou výživu a hydrataci, působí proti vzniku vrásek a eliminuje negativní účinky slunečního záření.
Detail produktu