Zázrak v jediné kapce - přírodní pleťová séra

5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Tvářičky jak andílci

Tvářičky jak andílcizdroj: shutterstock.com

Jenže občas člověk nemá na ten testosteron náladu. Ona je síla a síla, nemusí to přece hned lítat, řvát nebo se ohánět kladivem. Co takhle trochu ženské jemnosti, citlivosti, grácie a šarmu… Tak na takovou dámskou jízdu nám dvě sympatické kosmetické víly nachystaly rovnou pět lahviček, které skrývají to nejlepší z pěti extrémních ekosystémů na planetě - džungle, pouště, velehor, hlubin moře a ledovců. To proto, že v každém z těchto extrémně náročných prostředí nalezneme organismy, které se naučily podmínkám úspěšně vzdorovat a díky tomu prospívají. A tyto superzbraně teď můžeme díky značce S5 nabídnout i naší pleti - v pěti koncentrovaných pleťových sérech nalezneme odpověď na každý kosmetický problém.

Pleť normální, mastná nebo smíšená ocení nejvíce sérum čistící a rozjasňující. Čistící (Purity) je ideálním doplňkem péče o pleť mastnou nebo problematickou, neboť dokáže účinně regulovat tvorbu mazu, působí antibakteriálně a urychluje odlučování odumřelých kožních buněk. Rozjasňující (Illuminate) pak jednak zlepšuje celkově barvu pleti, ale hlavně díky komplexu účinných látek získaných z vysokohorských rostlin účinně působí proti pigmentovým skvrnám. Obě séra mají lehkou krémovou texturu, takže mohou být použita i samostatně nebo je můžeme zařadit do naší běžné kosmetické péče mezi jakékoliv další přípravky (ideálně přírodní, samozřejmě).

Suchá, citlivá nebo stárnoucí pleť pak potřebuje hlavně povzbudit a přidat na energii a ochraně. Což skvěle zvládne třeba olejové Replenish, které je určené pro suchou pleť a obsahuje unikátní bakterie z pouštního prostředí, které skutečně vědí něco o tom, jak si uchovávat životně důležitou vláhu. Sérum pro citlivou pleť (Calm) je tak jemné, jak jen péče může být, až je skoro s podivem, že se našlo něco, co do něj dát. Ale našlo. Hlavně výtažky z mořských řas, které jsou absolutně hypoalergenní, ale dokáží pleť zklidnit a podpořit její obranyschopnost. A to nejúčinější nakonec - sérum Renew je sice dražší než ostatní, ale to je proto, že toho po něm chceme nejvíc. Obnovit pleť není žádná legrace, protože bojujete s časem. A ten neporazíte, ale můžete jen zastavit - zmrazit. Třeba díky antarktickým glykoproteinům, které posílí buněčnou strukturu, zvýší produkci kolagenu a omezí vznik vrásek. Cože? Říkáte, že volal Charlie? No nic, tak tedy do práce