Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Na každý problém s vlasy

Na každý problém s vlasy Pořiďte si novou péči na vlasy se slevou.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Na každý problém s vlasy zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

… máme tento týden řešení se slevou. Tak vybírejte podle potřeb svých vlasů. Šampon, kondicionér, styling nebo hřeben?

Pro muže i pro ženy. S přírodním složením. Od Coslys, Faranu, Eliah Sahil nebo Redecker.

Přejít na sekci článku:

Když vlasům chybí lesk

Když vlasům chybí lesk zdroj: shutterstock.com

Poškozené vlasy dokáží potrápit. Jsou na dotek hrubé, snadno se cuchají, třepí se jim konečky a lámou se. Často jsou dehydratované a vysušené. Chybí jim lesk a na pohled vůbec nepůsobí zdravě. Ale co s tím? Bohužel vlasy jsou mrtvé a jediné účinné řešení, jak dosáhnout opravdu zdravých vlasů, je radikálně ostříhat veškeré zničené části. Pokud se ale své délky vzdát nechcete, tak přeci jen existují produkty, které dokáží alespoň na pohled zlepšit kvalitu vlasů. A nejen to, jejich pravidelné používání vede k postupnému zlepšování kvality vlasů, takže stačí jenom nechat odrůst zničené konečky a pak už se jen těšit ze zdravých vlasů.

Jaký je ale ten zázračný produkt? Můžete sáhnout po profesionálních šamponech, kondicionérech a maskách. Výhodou je, že tyto často obsahují aktivní látky, jako je například keratin, který dokáže vyhladit a zacelit vlasové vlákno. Nevýhodou je, že obsahují i další chemické látky, jako například sulfáty nebo silikony, které naopak v dlouhém období kvalitu vlasů zhoršují, přispívají například k vysušené vlasové pokožce a k tvorbě lupů. Nebo naopak vlasy zatěžují a dehydratují.

Proto je často lepší sáhnout po čistě přírodních produktech, které o vlasy pečují rostlinnými oleji, másly a dalšími extrakty. Se zničenými vlasy nedáme u nás na prodejně dopustit na novinkový šampon a kondicionér od Eliah Sahil. Jejich tajemstvím je kokosový, moringový a baobabový olej, které patří k tradičním vlasovým olejům například v Tichomoří. A tak nechte tyto vzácné oleje pečovat o vaše vlasy, postupně se jim navrátí lesk, hebkost, jemnost, lehkost a nový život.