Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Eliah Sahil Organic: přírodní kosmetika do které se zamilujete!

zdroj: eliah sahil

Hledáte jedinečnou přírodní kosmetiku se 100% čistým složením? Nebo se zajímáte o Ájurvédu? Tak to jste tady správně! Je nám ctí představit Vám přírodní kosmetickou značku přírodní Eliah Sahil, která je 100% čistá a účinná. Značka, která využívá jen ty nejlepší přírodní ingredience, vyrábí unikátní práškové produkty a zaměřuje se na to, co naše tělo přirozeně potřebuje. 

Co je Eliah Sahil Organic zač?

První koncept a produkty Eliah Sahil Organic se zrodily již v roce 1999. S ideou přišel Silvia Perpmer, lektor jógy, kterého inspirovala láska k přírodě a k jeho synovi. Vytvořil tak produkty, které nezatěžují ani přírodu, ani lidský organismus. Inspiraci našel i v Ájurvédě - indickém lékařství, na jehož tradiční receptury jsou základem všech produktů. Kdo by nevěděl, co je Ájurvéda, tak jedná se o tradiční přírodní medicínu pocházející z Indie, která bere člověka a celý život velmi komplexně. Tím se také odlišuje od praktik západního světa. Staví totiž na poznatku, že všechno se vším souvisí, a tak bere v potaz všechny možné faktory, které mohou člověka ovlivňovat. Samotná značka byla založena v roce 2008 jako projekt mateřské firmy Planet Pure, specializující se na přírodní kosmetiku.

Unikátní produkty

U firma Eliah Sahil najdeme produkty hned několika druhů. Některé druhy, jako jsou například vysoce kvalitní tělové BIO oleje nebo šampony a kondicionéry v tekuté formě, nejspíš znáte. Co má ale Eliah Sahil opravdu výjimečné je prášková kosmetika. Někdo se nejspíš podiví, co to má být, ale až zjistíte, jaké výhody produkty ve formě prášku mají, nebudete chtít jiné! Produkty v prášku jsou totiž skvělé ve všech směrech a ocení je i ti z Vás, kteří rádi cestují a nechtějí s sebou tahat zbytečná kila navíc. Kromě váhy produktu by Vás ale také mohlo zajímat, že do práškových produktů není přidávána voda, konzervanty, tenzidy, alkohol ani parfemace. Co naopak obsahují jsou vysoce kvalitní byliny, rostliny, esence či minerální látky. Tahle přírodní značka vyrábí v prášku nejen šampony, ale i sprchové "gely", pasty na zuby, masky na obličej nebo masky na vlasy. Všechny suroviny, které tato přírodní značka používá, navíc pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování, jsou 100% veganské a netestované na zvířatech. 

Je to všechno?

Všechno to rozhodně není! Kromě toho, že jsou produkty od Eliah Sahil Organic skvělé svým složením, výrobce nezapomněl ani na obaly. Obalový materiál produktů je totiž vyroben z hliníku - to jsou typicky práškové produkty, nebo v případě tělových olejů a produktů s podobnou konzistencí jsou použity skleněné nádobky. Práškové produkty o menším objemu zakoupíte v kompostovatelných a biodegradabilních obalech, takže opět pro přírodu příjemné řešení. Dokonce i etikety, které na produktech nejdete, jsou vyrobeny z inovativních materiálů. To znamená, že na jejich výrobu nebyly pokácené žádné stromy a množství vody, která byla na výrobu použita, se oproti neinovativním materiálům snížilo až o 80 %.

Kromě svého sortimentu se ale značka Eliah Sahil může pyšnit i několika certifikacemi a oceněními jako je například cena The Energy Globe Award, kterou značka získala v roce 2013 své ekologické produkty a jedinečnou podnikatelskou filozofii. Dále například certifikace Vegan, ICADA a spousta dalších. Co je označení Vegan je jasné, ale označení ICADA nám říká, že produkty takto certifikované značky jsou po kvalitativní stránce výjimečné a v souladu s ochranou přírody