Na každý problém s vlasy

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Když chcete vypadat dokonale

Když chcete vypadat dokonalezdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Na kvalitě vlasů se podepisuje i česání. Nešetrné česání a nevhodný hřeben totiž můžou nejen polámat vlasy, ale také narušují vlasová vlákna. Hřeben tak vlasy oslabuje, bere jim lesk a přirozenou hebkost. Stejně tak vlasy trpí, pokud je budete česat mokré, nebo ještě vlhké a pokud je češete příliš často a nešetrně. Proto je tak důležité věnovat čas volbě správného hřebenu a kartáče, které vám pomůžou o vlasy pečovat.

Kartáče a hřebeny Redecker jsou vyráběny ze dřeva a přírodní štětin, které jsou k vlasům velmi šetrné a jemné. Vybírat můžete z nabídky kartáčů i hřebenů s velkými zuby či dřevěnými kolíčky, které jsou vhodné například pro kudrnaté nebo zvlněné vlasy. Redecker češe jemně a šetrně, pomáhá uhlazovat přirozenou strukturu vlasů a předchází i lámání vlasů.

A když už si učešete na hlavě něco dokonalého, tak určitě nezapomínejte na fixaci účesu. Vyzkoušejte třeba Silně tužící vlasový gel od Coslys. Snadno se nanáší, má nelepivé složení, ale velmi efektivně dokáže fixovat jakýkoliv účes na celý den. A taky obsahuje výtažky z červených řas, které dodávají vlasům minerály a stopové prvky, posilují tak vlasy i vlasové kořínky.