Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Přírodní barvy na vlasy

4.8 5
15

Přejít na sekci článku:

Možnosti přírodního barvení

Barvení vlasů zdroj: shutterstock.com

Nejznámější formou přírodního barvení jsou barvy práškové, jejichž výhoda spočívá hlavně v tom, že se jedná skutečně jen o namleté rostliny bez jakýchkoliv přidaných látek. Jejich aplikace se může zdát složitější, ale ve skutečnosti se většina z nich aplikuje poměrně snadno a jejich příprava zabere naprosté minimum času.

Máme možnost vybrat si mezi prášky, které obsahují buď jen rostliny zodpovědné za barvení nebo můžeme dát přednost barvám "2v1", kdy jsou přidané ještě další ingredience, které vlasy a pokožku regenerují jako je například amla nebo zelený čaj.

Pokud ale i tak dáme raději přednost klasické krémové barvě, i tak máme na výběr velké množství odstínů, které nám zajistí nejen krásnou barvu, ale i regeneraci vlasů i pokožky. V případě, že si přejeme vlasy jen oživit nebo natónovat, můžeme zvolit barevný přeliv.

Přírodní henna
Henna Hnědá 100 g
Henné Color / 183 Kč
Prášková henna vaše vlasy obarví, regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. Je vhodná i pro poškozené a suché vlasy.
Detail produktu