Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Stylingový kokosový krém pro kudrnaté vlasy Desert Essence

Recenze: Stylingový kokosový krém pro kudrnaté vlasy Desert Essence Zkrotit moje věčně rozčepýřené kudrnaté vlasy není žádná legrace. Jeden den se rozhodnou trčet na všechny strany, druhý den se zplihle a unaveně vlní. Potřebovala jsem tedy něco, co by je oživilo, ale zároveň uhladilo a nezatížilo. A ideálně ve formě balzámu, který si mohu na hřívu napatlat kdykoliv se mi zamane. Záchrana přišla ve formě stylingového kokosového krému pro kudrnaté vlasy od Desert Essence.
Sára Goldbergerová
2,9 5
8

Stylingový kokosový krém pro kudrnaté vlasy Desert Essence zdroj: BIOOO.CZ

Zkrotit moje věčně rozčepýřené kudrnaté vlasy není žádná legrace. Jeden den se rozhodnou trčet na všechny strany, druhý den se zplihle a unaveně vlní, protože je nezkrotnost předchozího dne nejspíš příliš zmohla. Potřebovala jsem tedy něco, co by je oživilo, ale zároveň uhladilo a nezatížilo. A ideálně ve formě balzámu, který si mohu na hřívu napatlat kdykoliv se mi zamane. Záchrana přišla ve formě stylingového kokosového krému pro kudrnaté vlasy od Desert Essence.

Kokosový krém obsahuje velké množství kokosového oleje, což nejspíš není žádné překvapení. Kokosový olej používám na vlasy už dlouho, má totiž skvělé regenerační a posilující účinky, takže je ideální na vlasový zábal. Jenže kdykoliv si ho dám na vlasy jen tak, mám je spíše zamaštěné a zplihlé, i když použiji jen malé množství. Stylingový kokosový krém má ale nadýchanou a odlehčenou konzistenci díky dalším složkám, takže u něj něco takového nehrozí. Obsahuje ještě výtažek z ovsa, který je skvělý pro suché a poškozené vlasy. Kromě kokosového oleje v krému najdeme ještě olej ze světlice barvířské, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny, takže vyživuje vlasy do hloubky a jemně o ně pečuje. Výtažky z agáve, opuncie a juky obsahují spoustu antioxidantů, a vlasy jsou tak díky nim krásně lesklé a pružné. Všechny použité složky navíc vlasy chrání v případě, kdy si vlasy fénujeme, žehlíme nebo kulmujeme.

Jak už jsem zmínila výše, stylingový kokosový krém pro kudrnaté vlasy je opravdu lehký a není příliš mastný. Přesto ho stačí na vlasy opravdu malé množství, které ještě pořádně rozetřu v dlaních, pak se předkloním a rovnoměrně je vetřu do vlasů (vlasy díky předklonu získají větší objem), místy vlasy i trochu promačkám. Menší množství si občas vetřu ještě do konečků, aby nevypadaly moc roztřepeně. Většinou kokosový krém používám na suché vlasy, ale dá se použít i na právě umyté vlasy jako bezoplachový kondicionér. A málem bych zapomněla zmínit vůni, což by byla škoda, protože ta je opravdu úžasná! Pokud máte rády Piña Coladu, vůni kokosového krému si určitě zamilujete. Sice v něm není žádný výtažek z ananasu, ale svěží ovocný nádech mu pravděpodobně dodávají obsažené extrakty z rostlin. Takže pokaždé, když pohodím vlasy, obestře mě sladká letní vůně a v hlavě se mi vynoří myšlenky na rozpálenou písečnou pláž.

Napadá mě ještě jedno využití stylingového kokosového krému pro kudrnaté vlasy. Zrovna jsem byla v práci, když mi volala mamka, že nemohla najít žádné odličovadlo, a tak použila tu krásně voňavou kokosovou věc, která mi leží v pokoji. Prý si krémem úplně bez problémů odlíčila dokonce i oční make-up. Pokud se tedy octnete ve stejné odličovací nouzi a po ruce nebudeme mít nic než kokosový krém, můžete ho použít. Každodenně ho ale používejte jen a jen na vlasy.

Pakliže tedy máte nezkrotnou hřívu, která po ránu nebo kdykoliv během dne potřebuje trochu (případně hodně) usměrnit, nebo pro ni potřebujete prostě jen nějakou příjemnou vzpruhu, aby vypadala svěžejší a lesklejší, ze stylingového kokosového krému pro kudrnaté vlasy budete určitě nadšené . Vaše vlasy budou díky němu hebké na dotek a budou vypadat mnohem zdravěji a jeho šťavnatá vůně vám zlepší náladu. A jestli se vám kokosový krém zalíbil, ale nemáte kudrnaté vlasy, nemusíte zoufat, protože Desert Essence má v nabídce i lehčí stylingové kokosové mléko na vlasy. To je vhodné i pro jemné či rovné vlasy a dělá s nimi stejné zázraky.

 

Související produkt
Stylingový kokosový krém pro kudrnaté vlasy 190 ml
Desert Essence / 394 Kč
Stylingový krém s kokosovým olejem vlasy posílí, vyživí a zároveň jim dodá neodolatelnou exotickou vůni. Kokosový olej v kombinaci s výtažky z juky a opuncie regeneruje.
Detail produktu