Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Farfalla aneb daruj jedinečné aroma!

zdroj: farfalla

Pokud u nás nejste poprvé, určitě už jste museli slyšet o Farfalle - skvělé voňavé švýcarské přírodní značce, pro kterou máme slabost. Pokud však unikla Vaší pozornosti nebo se jen chcete dozvědět více, určitě čtěte dál, nebudete litovat!

O značce

Přírodní kosmetika Farfalla. Její počátek sahá až do roku 1982, kdy si otevřela první malý obchůdek s vůněmi. No a podívejme se dnes - Farfalla je jedním z nejvýznamnějších výrobců přírodních esenciálních olejů a certifikované přírodní kosmetiky. V roce 1985 si otevřela svoji první přírodní parfumerii ve švýcarském Curychu a díky neustálému zdokonalování a tvrdé, poctivé práci, se povědomí o ní rozšířilo i po světě. V průběhu let se z ní stala naprostá špička bio parfemářství! Kdyby Vás náhodou zajímalo, jaký význam má název této značky tak "Farfalla" je slovo převzaté z italštiny, respektive v tomto jazyce znamená „motýl“. Farfalla si totiž klade za cíl vyrábět prospěšnou a čistou bio kosmetiku za pomocí silných etických principů, s respektem k přírodě i lidem. A proč se ale zakladatelé této firmy nechali inspirovat zrovna motýly? Je to jednoduché. Byli fascinovaní jejich schopností metamorfózy (proměny). No a také naše pleť a tělo prochází metamorfózami, které můžeme najít v proměnné cyklech krásy každého člověka.

Záruka kvality

Značka Farfalla nabízí široký sortiment vůní a vonných olejů, stejně jako pečujících produktů z kontrolovaného ekologického pěstování nebo ekologického sběru ve volné přírodě. Udržitelnost a fair-trade (spravedlivý obchod) jsou pro společnost Farfalla velmi důležité, a proto jsou všechny obaly této značky recyklovatelné či vyrobené ze 100% surovin s certifikátem FSC®. Značka Farfalla vlastní a podporuje projekty ekologického pěstování rostlin po celém světě a zavazuje se k ochraně biologické rozmanitosti. Základem filozofie této společnosti je ohleduplné ekologicky odpovědné a eticky správné jednání, a to jak vůči lidem a zvířatům, tak i vůči přírodě. Hlavní motto zní: "Ekologické je logické!" Zpracovávají se tak pouze spravedlivě obchodované a udržitelně vyprodukované suroviny té nejvyšší kvality. Výrobky Farfalla jsou NaTrueBDIH certifikovány a mnohé jsou vhodné i pro vegany. Pokud by někdo tápal tak BDIH je certifikát pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a Farfalla požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, ale jde ještě dál a je na sebe daleko přísnější. Všechny produkty od Farfally jsou pod přísným dohledem orgánů pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti bio-inspecta, která reguluje množství biosurovin na trhu.

Skvělý voňavý sortiment 

Farfalla se od samého počátku věnuje výhradně organické kosmetice, v jejímž sortimentu naleznete produkty pro čištění pletimýdlasprchovou péči, tělovou péčišamponydeodoranty, parfémy, dárkové sadydětskou kosmetiku, ale především kosmetické wellness produkty, kam spadají i jejich známé přírodní éterické oleje. Farfalla má jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek a pracuje pouze s přírodními surovinami. Produktové řady od Farfally Vás tak okouzlí nejen svými účinky a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Co je také skvělé je, že Farfalla si na nic nehraje a je vůči svým zákazníkům transparentní. Člověk tak může sledovat celý dodavatelský řetězec jednotlivých složek produktů - od zemědělce přes dodavatele až ke spotřebiteli. Každá surovina je dohledatelná a přináší do konečného produktu svůj vlastní příběh. Farfalla je zkrátka značka, která je vhodná pro všechny, kteří chtějí používat opravdu přírodní kosmetiku s vysokým podílem účinných látek, i pro ty, kteří chtějí kvalitu za rozumné peníze. No a vyberou si i všichni, kdo milují čisté a povznášející vůně a jejich nevšední kombinace.