Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Taoasis - vůně s příběhem

Taoasis - vůně s příběhem Značka Taoasis nabízí široký sortiment aromaterapeutických vůní ve vysoké kvalitě a v souladu s přírodou.
Kristýna Lexová
5,0 5
4

Taoasis - vůně s příběhem zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Vůně s příběhem. Značka, která vznikla shodou okolností, avšak nyní je jedním z nejznámějších producentů aromaterapeutických produktů a vůní všeho druhu v mimořádně vysoké kvalitě. Před mnoha lety, v roce 1991, byla vydána první komplexní kniha o aromaterapii, jež položila základy značce Taoasis. Bylo to právě nadšení autora knihy pro rostlinné esence, které rozpoutalo vlnu zájmu široké veřejnosti o proniknutí do umění kombinace vůní pro navození různých nálad či duševních rozpoložení. Z knihy a předávání vědomostí o aromaterapii tak vznikla nová značka, jež rozšířila vonné esence mezi všechny nové nadšence – Taoasis. Z Taoasis byla postupně vybudována rodinná firma, jež dodává exkluzivní produkty založené na přírodních esencích určené jak pro osobní použití, tak do domácnosti.

Základní filozofií Taoasis je využívání tradičních ingrediencí. Některé vonné esence jsou s námi již tisíce let a jejich efekt je ověřený staletími zkušeností v tradičním léčitelství. Taoasis chce přinést právě tyto vůně, jež jsou prověřené a mohou nás oslovit i v dnešní uspěchané době. V Taoasis považují esence za zázrak přírody v kombinaci s lidským uměním, pomocí kterého jsou šetrně extrahovány z rostlin. Taoasis chce svoje esenciální oleje a produkty z nich nabízet v nejvyšší kvalitě, proto používá tradiční metody, jako je lisování za studena či extrakce parou.

Název Taoasis je spojením dvou slov, japonského Tao a arabského Oasis, aby dohromady vytvářelo dojem splynutí s přírodou, propojení životních energií, zkrátka soulad našeho lidského života s prostředím kolem nás. Jedním ze základních pilířů Taoasis je tak stoprocentní kvalita, dále ekologicky udržitelná produkce a v neposlední řadě maximální profesionalita ve vývoji a výrobě. Tyto tři zásady Taoasis vždy dodržuje a snad i díky tomu získaly produkty Taoasis takovou popularitu.

Éterické oleje Taoasis můžete vybírat buď v čisté formě, nebo ve směsích určených pro různé příležitosti. Díky nim si můžete doma vytvořit neopakovatelnou atmosféru a navodit příjemné pocity. Volit můžete mezi tradičními vůněmi, jako je například vanilka, rozmarýn či hřebíček, nebo vyzkoušet i poměrně neotřelé variace ve formě esenciálního oleje z kakaa či bazalky. Domov pak provoníte jedinečnými pokojovými vůněmi, které vám zpříjemní každodenní relaxaci či naopak dodají potřebnou energii. Pokojové vůně skvěle neutralizují pachy a vydrží vonět opravdu dlouhou dobu.

Vůně Taoasis ale také můžete mít neustále při sobě. Vysoce kvalitní přírodní parfémy a deodoranty založené na těch nejlepších ingrediencích budou vašimi každodenními společníky a nejenže vás ochrání před nepříjemným zápachem, ale zároveň mají také aromaterapeutické účinky. S Taoasis se tak ihned přenesete do kouzelného světa aromaterapie, který vás obklopí a nechá vás souznít s přírodou. A to vše za dodržení principů ekologické udržitelnosti a s velkou dávkou nadšení.