Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Soulbottles: Opravdu čisté lahve

lahve soulbottles zdroj: Soulbottles

Základem pitného režimu, který je alfou a omegou běžného dne, by měla být čistá voda, neslazená a nejlépe s minimem bublinek. Téma důsledného pitného režimu je aktuální za každého ročního období a naprosto zásadní je jeho dodržování. Nedostatečný příjem tekutin může mít negativní dopad na náš zdravotní stav v podobě akutních i chronických obtíží, např. bolesti hlavy, ovlivňování správné funkčnosti ledvin, usazování toxinů v organismu… Předejděte tomu a udržujte své tělo svěží.

Pijte vodu

Jak tedy správně dodržovat pitný režim a vypít denně dostatek vody? Podstatným bodem je mít tekutiny neustále po ruce ať už jste doma, v práci, v autě nebo na výletě. Ruku na srdce - ti z nás, kdo se snaží si pitný režim hlídat, jednoduše si někde cestou koupí dvoulitrovou PET lahev vody, kterou se za den chystá vypít. Co to ale zkusit jinou cestou? Ať už půjdete kamkoliv - kupte si praktickou lahev podle svého vkusu, která se vám stane věrným společníkem a do které si můžete vodu kdykoliv načepovat. V létě přidejte do vody ovoce či bylinky dle svých chutí a připravte si osvěžující nápoj plný vitamínů! Uděláte tak něco pro sebe a v neposlední řadě se vyhnete opakovanému kupování plastových lahví. Jednak tím zredukujete množství plastového odpadu a za další - PET lahve mohou škodit zdraví, neboť mají bakteriální povahu, zejména při opakovaném použití. Řešením mohou být designové skleněné lahve Soulbottles

Soulbottles aneb lahve s duší

Láhev SOULBOTTLES

Soulbottles je zhmotněnou myšlenkou jak přijít s alternativou k baleným vodám. Nápad se zrodil v hlavách dvou mužů - Paula a George - v roce 2011 ve Vídni, kde v té době probíhal projekt, při kterém si lidé chodili pro pramenitou vodu z Alp. K tomuto účelu si zpravidla donesli jednorázové PET lahve. A to chtěli Paul a George změnit.

Přišli s vizí lahve, která bude zcela bez plastů ale dostatečně kvalitní a víceúčelová. 

A tak se zrodily unikátní lahve Soulbottles, vyráběné v Německu přímo v tepu Berlína jen ze skla, nerezové oceli, porcelánu a kaučuku. Lahve neobsahují žádné BPA, těžké kovy ani lithium a celkovou dokonalost umocňuje jejich ladný design s neotřelými motivy, které vznikají pod taktovkou německých umělců a návrhářů.

I když se zprvu zdálo téměř nemožným úkolem sehnat dodavatele kaučukového těsnění, nakonec se Soulbottles staly rychle oblíbené a nyní expandují už do více jak 5 evropských států, USA, Kanady nebo Austrálie.

Proč zvolit Soulbottles?

  • Vyrobené udržitelným a klimaticky neutrálním způsobem 

  • Perfektní designové zpracování

  • Praktické

  • Veganské

  • Osvěžení kdykoliv po ruce

  • Pomáhají = Z každé prodané Soulbottle jde 1 € na vybudování lepších zdrojů čisté pitné vody a zlepšení hygienických podmínek v zemích, kde je to potřeba nejvíce.

Láhev SOULBOTTLES