Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Začněte s detoxikací organismu

Začněte s detoxikací organismu Pročistěte vaše tělo pomocí bioinformačních preparátů Energy. Započněte jarní očistu právě teď.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
3

Začněte s detoxikací organismu zdroj: shutterstock.com

Je jaro, ideální čas na pročištění organismu. Tak takto nás budou opět lákat lifestylové časopisy v březnu na pročištění našeho těla. Každý bylinkář vám však řekne, že s jarní očistou musíte začít ještě dříve. Ano, právě nyní, v prosinci, je skvělá příležitost započít jarní očistu.

Přejít na sekci článku:

Kdy provádět očistu organismu?

Kdy začít s detoxikací těla zdroj: shutterstock.com

Ze svého osobního hlediska vám můžu říct, že očistu organismu můžete provádět takřka kontinuálně po celý rok. Aby však byla vaše očista efektivní, je vhodné zamyslet se nad kosmickými rytmy a provádět ji z hlediska vesmírných zákonů. Firma Energy pracuje s regenerací podle pentagramu a tento článek je zaměřený právě na ni. Předložím vám nejenom jaký preparát je vhodné užívat, ale také vám vysvětlím, jaké platí zákonitosti při užívání preparátů Energy.

Setkali jste se už někdy s pentagramem? Pokud ne, nevadí, vysvětlím vám jeho základní funkci. Pro ty pokročilejší z vás to bude opakováním. Čínská medicína rozřadila celý vesmír do pěti živlů. Všechno, co se děje na Zemi, se rytmicky opakuje v cyklech denních, měsíčních, ročních… Očista organismu je dlouhodobý a kontinuální proces, proto v ní budeme uvažovat v cyklech ročních.

Zima, jak si jistě dokážete představit, je období chladu, zimy a vlhka. Toto období se tedy řadí do elementu vody. Mezi orgánový okruh pak řadíme ledviny. Samotné užívání bylinných přípravků zdraví zcela neřeší, a proto ještě před tím, než vám navrhnu první bylinný preparát, zaměřím se na to , jak se máte v zimě chovat, abyste vašemu zdraví prospívali.