Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Začněte s detoxikací organismu

Začněte s detoxikací organismu Pročistěte vaše tělo pomocí bioinformačních preparátů Energy. Započněte jarní očistu právě teď.
Redakce BIOOO.CZ
5,0 5
3

Přejít na sekci článku:

Zimní životospráva podle pentagramu

Životospráva podle pentagramu zdroj: shutterstock.com

Rozhodně se udržujte v teple, jakékoliv podchlazení pro vás může být silně oslabující. Především bederní oblast mějte vždy teple, noste dlouhá trika, svetry, a pokud cítíte v oblasti beder chlad či bolest, noste také ledvinový pás, který vás ochrání před vnějším chladem. Citliví jedinci, především ti, kteří mají oslabené ledviny, mohou v tomto období pociťovat zvýšení vlhkosti ve vzduchu. V zimě je vhodné nepřetěžovat okruh ledvin, pokud tedy pijete tekutiny, měly by být teplé, v množství okolo 2 litrů rozložené nejlépe na ráno a na večer.

Ledviny mají zvýšenou denní aktivitu od 17 do 19 hod. V tomto čase proto nejezte těžká jídla, naopak střídmý příjem teplých tekutin je na místě - takto ledviny podpoříme v jejich detoxikační činnosti. V zimě tělo příliš neochlazujeme syrovými jídly, převahu by měla mít jídla teplá, kořeněné a pikantní chuti. Pokrmem, který vašemu tělu bude prospívat, jsou fazole. Se solí to nepřehánějte, její nadměrná konzumace totiž může způsobit přetížení ledvin. Pokud už používáte sůl, tak se snažte jíst jen Himalájskou, která má vysoký obsah minerálních látek a není chemicky čištěná.