Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Doplňte si minerály s Fytomineralem od Energy

Doplňte si minerály s Fytomineralem od Energy Fytomineral od Energy doplní potřebné minerální látky, posílí imunitu, dodá energii a dokonce je skvělý i na pleť!
Jana Konečná
5,0 5
3

Doplňte si minerály s Fytomineralem od Energy zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

S podzimem se asi většina z nás zaměřuje na potravinové doplňky. Přece jen ty teplotní skoky a ubývající denní světlo jednoho vyčerpají. Bioinformační kapky Fytomineral od Energy obsahují velké množství těch nejznámějších i méně známých minerálů a stopových prvků, až po ty, které zní úplně alchymisticky, a v životě jste o nich nejspíše neslyšeli. Přípravek je ve formě koncentrovaného koloidního roztoku, a je tím pádem pro naše tělo výborně vstřebatelný a využitelný.

Na doplňování minerálů je třeba si dávat pozor po celý rok a ne jen na podzim. I přestože jíte maximálně zdravě, je vysoce pravděpodobné, že jich máte větší či menší nedostatek. V dnešní době je totiž půda vyčerpaná všemi postřiky, hnojivy a pesticidy, takže pěstované plodiny nemají odkud potřebné minerální látky čerpat. Přípravek Fytomineral navíc kromě minerálních látek a stopových prvků obsahuje i takzvané bioinformace, které fungují podobně jako mozkové frekvence. Zjednodušeně, jejich působením se vyrušují negativní informace v těle a startují regenerační procesy.

Kdy Fytomineral použít?

Kapky Fytomineral od Energy můžete používat po celý rok, jen je vhodné po třech týdnech užívání udělat jeden týden přestávku. Obzvláště vhodné jsou však pro rychlejší rekonvalescenci po těžké nemoci či operaci. Kapky dodávají energii a zvyšují imunitu. Při větší stresové zátěži určitě Fytomineral oceníte taky, protože tělo má při zvýšených psychických i fyzických nárocích opravdu vysokou spotřebu minerálů, zejména železa, hořčíku a vápníku. Fytomineral se hodí i po vysazení antikoncepce, pomáhá dát hormonální systém co nejdříve do pořádku. Obsažené bioinformace působí sice širokospektrálně a pozitivně ovlivňují celé tělo, ale speciálně se zaměřují na energetickou dráhu tří zářičů tří ohnišť, sleziny, slinivky, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře a dráhu ústřední, pojivovou, početí a řídící.

Jak Fytomineral užívat?

U Fytomineralu se rozhodně nemusíte omezovat jen na vnitřní užití (dospělí 30 kapek, děti 15 kapek 1× denně), naopak se s jeho způsoby použití dá hodně zaexperimentovat. Je výborný na pleť – pomáhá při akné, ekzémech a dalších kožních problémech, a to jak při vnitřním, tak i vnějším použití. Pro regeneraci pleti přidejte 15 kapek do půl litru vody a aplikujte na postižená místa třikrát denně. Tuto směs můžete použít i pod krém či pod olej při ošetřování pleti nebo můžete přímo pár kapek Fytomineralu přidat do samotného krému či pleťové masky.

Voda s Fytomineralem působí jako hotový photoshopový zázrak. Na pleti to jde nejvíc poznat po protančené noci, kdy se nedostatek spánku, kouř z cigaret a vypitých skleniček alkoholu podepíše na pleti v podobě zašedlé barvy, kruhů pod očima a jemných linek. Pokud si zvládnete kromě povinného odlíčení pleti před zalehnutím do postele pod krém aplikovat ještě pár kapek Fytomineralu, probudíte se pravděpodobně s pletí, která bude vypadat, jako by se spíš věnovala 10 hodinám spánku do krásy, než probděla celou noc.

Co vše Fytomineral obsahuje?

(množství je uvedeno v miligramech na 100 ml)

Hořčík (Mg) / 200, Hliník (Al) / 87, Draslík (K) / 60, Vápník (Ca) / 30, Železo (Fe) / 30, Síra (S) / 30, Sodík (Na) / 30, Chlór (Cl) / 6, Fosfor (P) / 3, Mangan (Mn) / 2, Křemík (Si) / 1, Praseodym (Pr) / < 1, Neodym (Nd) / < 1, Zinek (Zn) / 0,6, Lithium (Li) / 0,5, Tellur (Te) / < 0,5, Wolfram (W) / < 0,5, Thorium (Th) / < 0,5, Cer (Ce) / < 0,5, Stroncium (Sr) / 0,4, Měď (Cu) / 0,4, Rubidium (Rb) / 0,4, Jod (I) / 0,4, Nikl (Ni) / 0,2, Galium (Ga) / 0,1, Hafnium (Hf) / 0,1, Molybden (Mo) / 0,1, Europium (Eu) / 0,1, Terbium (Tb) / 0,1, Kobalt (Co) / 0,1, Niob (Nb) / 0,1, Iridium (Ir) / 0,1, Dysprozium (Dy) / 0,1, Skandium (Sc) / 0,1, Zirkonium (Zr) / 0,1, Samarium (Sm) / 0,1, Erbium (Er) / 0,1, Chróm (Cr) / 0,08, Bizmut (Bi) / 0,05, Bór (B) / 0,08, Palladium (Pd) / 0,05, Rhodium (Rh) / 0,05, Lanthan (La) / 0,05, Germanium (Ge) / 0,05, Vanad (V) / 0,05, Platina (Pt) / 0,05, Ruthenium (Ru) / 0,05, Gadolinium (Gd) / 0,05, Indium (In) / 0,05, Osmium (Os) / 0,05, Rhenium (Re) / 0,05, Yterbium (Yb) / 0,05, Holmium (Ho) / 0,05, Antimon (Sb) / 0,03, Zlato (Au) / 0,03, Selen (Se) / 0,02, Ytrium (Y) / 0,01, Lutecium (Lu) / 0,01, Beryllium (Be) / 0,01, Titan (Ti) / 0,01, Cesium (Cs) / 0,005, Thalium (Th) / 0,005, Baryum (Ba) / 0,002

Související produkt
Fytomineral kapky 100 ml
Energy / 709 Kč
Bioinformační kapky Fytomineral obsahují celou řadu minerálů a stopových prvků.
Detail produktu