Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Herba Medica - to nejlepší ze světa léčivých bylin

Herba Medica - to nejlepší ze světa léčivých bylin Přírodní doplňky stravy značky Herba Medica jsou připravovány z léčivých rostlin z ekologicky čistých a chráněných oblastí.
Iva Lhotská
2,5 5
2

Herba medica - to nejlepší ze světa léčivých bylin zdroj: shutterstock.com

Produkty značky Herba Medica jsou vyrobené na přírodní bázi. Jedná se o potravinové doplňky ve formě tablet, které obsahují sušenou směs bylin, listů exotických stromů, řas a hub. Při jejich výrobě nejsou využívány žádná přídavná barviva nebo sladidla. Divoce rostoucí rostliny obsažené v těchto kvalitních a vysoce účinných přípravcích pocházejí z ekologicky čistých a chráněných oblastí, kde se při pěstování nepoužívá pesticidů, herbicidů ani nitrátů.

Společnost ELANATURA s.r.o., která mj. nabízí právě i produkty značky Herba Medica vznikla v roce 1998. Jedná se o mezinárodní podnik, jehož centrum sídlí v Praze. Již drahně let spolupracuje s těmi nejkvalitnějšími profesionály z oblasti fytoterapie a medicíny, s nimiž společně vyvinuli celou řadu přírodních doplňků stravy, které napomáhají prevenci před celou řadou onemocnění včetně civilizačních chorob a zároveň jsou vynikajícími podpůrnými prostředky při léčbě samotné.

Lidé z Elanatury spolupracují s lékaři zabývajícími se celostní a čínskou medicínou i s léčiteli. Jejich velmi úspěšné a účinné přípravky seženete v ordinacích alternativní medicíny, lékárnách, přírodních apatykách a prodejnách zdravé výživy. Obchodní oddělení firmy má na starost velkoobchod a zabývá se distribucí těchto doplňků stravy. Za účelem snazšího zpřístupnění potřebných produktů byla vytvořena síť obchodních zástupců po celé České republice.

Jaká je vize společnosti ELANATURA s.r.o.?

Zakladatelé i zaměstnanci firmy Elanatura věří ve správný způsob vedení plnohodnotného a zdravého života, a proto se snaží svým zákazníkům nabídnout co nejkvalitnější výrobky podporující zdravý životní styl a zlepšující jejich zdravotní stav za dostupné ceny.

Tato společnost usiluje o to, aby svým prostřednictvím mohla lidem pomoci při zlepšení zdraví a aby se cítili lépe během svých každodenních činností. Elanatura již dlouhodobě spolupracuje s celou řadou lékařů z Institutu celostní medicíny v Praze, pravidelně bývá přítomna na veletrzích zdravého životního stylu. V roce 2010 byla rozšířena distribuční síť právě i do lékáren po celé České republice.

Jaké druhy tablet značky Herba Medica jsou k mání?

Na podporu funkce zažívacího ústrojí lze od firmy Elanatura s.r.o. sehnat přírodní tablety Gastro, jež podporují dobrou funkci žaludku, střev a jater a napomáhají obnovení střevní mikroflóry. Stěnu střevního traktu a mikroflóru před škodlivými vlivy potravin chrání Laktal B s obsaženými mléčnými bakteriemi Lactobacillus Bulgaricus. Jablečný pektin v produktu Pektin zase příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a tuku v krvi.

K dalším tabletám značky Herba Medica patří, například Hepafit a Bilikal napomáhající detoxikaci a správné činnosti jater, žlučníku a žlučových cest. K očistě ledvin a močových cest slouží Renofit, zlepšení funkce nervového systému napomáhají Relaxa a Migrenax. Zvýšení obranyschopnosti organismu a posílení funkce dýchacích cest napomáhají Imu Elan a Bronchal.

Na funkci prostaty pozitivně působí Stearon. Ženské problémy eliminují produkty Matrika, Menofin a Mamofit. Blahodárný vliv na pokožku, vlasy a nehty má Dermal a na stav kloubů a svalů Koksil. Riziko vzniku cukrovky snižuje a hladinu krevního cukru pomáhá udržovat Diabex. Bylinné tablety Venikal příznivě působí na činnost žilního systému, posilují srdce a podporují celý kardivaskulární systém. Presit a Helidon regulují krevní tlak a působí blahodárně na srdečně-cévní systém. Edemal podporuje vylučování tekutin z organismu při otocích.

V případě všechn výše uvedených bylinných přípravků se jedná o pečlivě vybrané a účinné kombinace vhodných léčivých rostlin.