Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Energy Gynex

Recenze: Energy Gynex Energy je česká společnost zaměřující se na výrobu bioinformačních produktů, které fungují na principech čínské medicíny a zároveň využívají poznatky moderních alternativních způsobů léčby (fototerapie, krystaloterapie, homeopatie).
Sára Goldbergerová
3,8 5
21

Energy Gynex zdroj: BIOOO.CZ

Už je to skoro rok a půl, co jsem se rozhodla vysadit hormonální antikoncepci. Důvody, které mě k tomu vedly, by samy o sobě vydaly na jeden hodně dlouhý článek, takže je tady nebudu rozebírat. S odstupem času ale mohu říct, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, protože se cítím mnohem lépe a také více jako žena. Po vysazení hormonální antikoncepce jsem měla největší strach z toho, jak na takový šok bude mé tělo reagovat, a rozhodně byl oprávněný. Mnoho dívek a žen nechce antikoncepci vysadit právě z toho důvodu, že nevědí, co se s jejich těly začne dít. Zhoršení pleti, bolestivá nebo žádná menstruace, padání vlasů, extrémní výkyvy nálad, to je jen zlomek nepříjemností, které mohou nastat, a všechny vedou k tomu, že se k vysazení mnohé z nás ani neodhodlají. I já sama jsem ho poměrně dlouhou dobu odkládala, a když jsem se konečně rozhoupala, hledala jsem něco, co by nejrychleji srovnalo hormonální nerovnováhu v mém těle. A jelikož jsem do sebe nechtěla začít sypat další výmysly západní medicíny, obrátila jsem svou pozornost na Gynex od Energy.

Energy je česká společnost zaměřující se na výrobu bioinformačních produktů, které fungují na principech čínské medicíny a zároveň využívají poznatky moderních alternativních způsobů léčby (fototerapie, krystaloterapie, homeopatie). Důležité je ujasnit si, co vlastně znamená, když je něco bioinformační. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují impulzy některých center mozku, a ovlivňují tak nervovou soustavu a orgány a také odbourávají negativní informace způsobující zdravotní problémy. Bylinný přípravek Gynex obsahuje širokou škálu výtažků z rostlin, éterických olejů a nerostů, které příznivě působí na žlázy s vnitřní sekrecí. Ty se podílejí na hormonální aktivitě našeho těla a jejich správná funkce je nesmírně důležitá. Kromě toho Gynex od Energy obsahuje také fytohormony. Většina žen trpí na přebytek estrogenu a nedostatek progesteronu, což způsobuje téměř všechny potíže hormonálního charakteru (premenstruační syndrom, bolestivá menstruace, anovulační cykly, obtížný přechod spojený s návaly horka apod.) Fytohormony, především fytoestrogeny, pomáhají odbourávat přebytečné estrogeny, a když je jich málo, naopak je doplňují, čímž příznivě působí na hladinu hormonů v našem těle.

Pro koho je tedy Gynex od Energy určen? Já bych řekla, že v dnešní době snad pro každou ženu. Pomáhá vyrovnávat menstruační cyklus, podporuje ženskou i mužskou plodnost, předchází bolestivé menstruaci a dalším nepříjemným příznakům PMS, pomáhá při léčbě gynekologických zánětů, podporuje močové ústrojí, zabraňuje vypadávání vlasů, pozitivně ovlivňuje psychický stav během menopauzy a zmírňuje její příznaky a výčet by mohl pokračovat, protože účinků je opravdu velké množství.

Já jsem přípravek Gynex od Energy začala užívat asi tři měsíce po vysazení antikoncepce, tedy ve chvíli, kdy si mé tělo uvědomilo, že jsem ho osvobodila od nepřirozených dávek hormonů, a začalo pěkné řádit. Je pravda, že v mém případě nebyly příznaky tak tragické - nejpatrnější bylo zhoršení pleti, nepravidelný cyklus a mám podezření i na spojitost s opakovaným zánětem močového měchýře. Někdo na tom může být mnohem hůř, ale i tak jsem se necítila dobře a dost mi to komplikovalo život. Dávkování je hodně individuální a já se intuitivně rozhodla pro maximální dávky, tedy třikrát denně sedm kapek s týdenní pauzou po třech týdnech užívání. A jak to se mnou dopadlo? Gynex jsem užívala asi čtyři měsíce, během kterých se mé tělo krásně srovnalo. Čtyři měsíce jsou opravdu krátká doba, mnoho žen se dá dohromady asi až po roce. Nejpatrněji jsem to pozorovala na svém cyklu, který se začal velice rychle srovnávat a teď ho mám téměř na den přesný. Pleť se dávala do pořádku trochu delší dobu, ale věřím, že díky Gynexu byl celý proces mnohem rychlejší. Celkově jsem se začala cítit mnohem zdravěji a vyrovnaněji.

Zdravotní problémy související s hormonální nerovnováhou samozřejmě nemusí způsobovat jenom hormonální antikoncepce, činitelů je v dnešní době mnohem více. Pokud se tedy necítíte dobře a máte pocit, že potřebujete nějakou pomoc, zároveň se ale nechcete obracet na západní medicínu, která často přehlíží příčiny našich potíží, zkuste se spíše obrátit na přírodu. Díky bioinformačnímu přípravku Gynex a dalším bylinným přípravkům od Energy se vám otevře úplně nový obzor možností, jak řešit zdravotní problémy.

Související produkt
Gynex 30 ml
Energy / 650 Kč
Bioinformační kapky Gynex obsahují chaluhu, která harmonizuje hormonální systém a lékořici lysou, která udržuje dobrý stav reprodukčního a močového systému.
Detail produktu