Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Blendea: Načerpejte zdraví a sílu přímo z přírody

Mix superpotravin od Blendea zdroj: Blendea

Co opravdu pojem “superfoods” znamená, to žádná definice přesně neurčuje, nicméně obecně můžeme říct, že se jedná o potraviny, nejčastěji ovoce, semínka, některé houby, ořechy, jisté druhy obilovin, zelené řasy či rostlinné oleje, které dodávají našemu tělu maximum výživných a nutričně nabitých látek.

Superpotraviny jsou plné vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, které dokáže naše tělo velmi dobře využít. Často bývají superpotraviny díky svým vysokým výživovým hodnotám označované jako potraviny budoucnosti. 

  • Přírodní ingredience rozemleté na prášek
  • Dobře vstřebatelné
  • Komplexně doplňují mikronutrienty

O značce Blendea

Společnost Blendea se zaměřuje na výrobu prémiových směsí superpotravin a doplňků stravy, které mají pro člověka skutečně životní přínos a které prospívají lidskému zdraví. 

Na trhu se zdravou výživou působí již od roku 2012, přičemž oblast zdravé výživy a doplňků stravy léta monitorují a mají tak dokonalý přehled o tom, co lidem prospívá a co v jídelníčku reálně potřebují. Společnost neustále roste, inovuje a nabídku produktů rozšiřuje.

U produktů Blendea si můžete být naprosto jistí, že suroviny, ze kterých směsi vznikají, jsou vždy v té nejlepší možné kvalitě a to z důvodu, že pěstitele a producenty hledají po celém světě. Proto jsou jednotlivé suroviny vždy původem z té krajiny, kde se jim přirozeně daří nejlépe. Díky tomu si uchovávají maximální obsah prospěšných látek a nejsilnější možné zdravotní a výživové účinky.

Filozofie značky

V Blendea věří, že vše, co potřebuje člověk ke zdraví, nám darovala sama příroda. Proto s přírodou úzce spolupracují a pečlivě sklízí prémiové rostlinné suroviny, které cíleně kombinují do svých funkčních směsí pro zdraví.

  • Kvalitní a čisté suroviny s minimální technologickou úpravou
  • Produkty dochucují kořením, bylinkami a ovocem
  • Trendový způsob doplnění prospěšných látek bez negativních účinků
  • Výborné ohlasy u 50 000+ CZ i SK zákazníků

Vlastní originální receptury

Účinky všech používaných složek pilně studují a důkladně ověřují. Při jejich míchání se řídí tvrzeními povolenými státními orgány. Díky tomu je vždy odsouhlasena účinnost všech produktů Blendea a pravdivost všech zdravotních a výživových tvrzení.

Jejich směsi jsou 100% rostlinného původu, bez umělých aromat, sladidel, konzervantů, dochucovadel a zbytečných vyplňovačů.

Do svých výrobků suší a melou pouze celé plody, houby, kořeny a koření. Díky tomu si ingredience zachovají všechny zdraví prospěšné látky. To vše bez složitého technologického zpracování a úbytku živin.

Špičková kvalita surovin

Ve směsích Blendea se pojí pouze nejkvalitnější ingredience od ověřených farmářů, kteří je pěstují udržitelným způsobem bez pesticidů, herbicidů a genetické modifikace.

Ingredience v mixech Blendea:

      a další

Co značka nabízí?

V sortimentu Blendea naleznete produkty a doplňky stravy pro komplexní podporu zdraví celého těla. 

Směsi BIO superpotravin pro podporu imunitního systému, pro vitalitu pleti a vlasů, směs zelených superpotravin pro detoxikaci organismu a zlepšení trávení, směs organické kávy, medicinálních hub a vlákniny, směs na podporu lepšího spánku nebo superprotein na podporu výkonu a regenerace. Vyzkoušejte je a udělejte krůček k optimalizaci zdraví i vy.

Vyzkoušeli jsme za vás:

BLENDEA SUPERGREENS 90 G

Určitě se shodneme na tom, že ne každý propadne chuti zelených superpotravin. Kolikrát se člověk musí přinutit směs vypít a motivuje se pozitivními účinky, které dané potraviny mají. U rostlinné směsi Supergreen tomu tak ale není.

Po přečtení složení jsem se upřímně bála, jak bude směs chutnat. Překvapením bylo, že vlastně necítíte nic, jen jemnou chuť s lehkým nádechem máty. 

Směs klidně můžete rozmíchat i ve smoothiečku, v chladnějším čaji (aby se teplem nezničily prospěšné látky potravin) a nebo třeba v kokosové vodě a pak už si jen plnými (a vcelku lahodnými) doušky užívat příval čistého zdraví.

 

Užijte si příval čistého zdraví i vy s Blendea: