Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Reishi - houba nesmrtelnosti

Reishi - houba nesmrtelnosti Reishi byla dříve výsadou panovníků, dnes můžeme jejich příznivých účinků na nejrůznější choroby využívat všichni.
Renata Ježková
4,8 5
16

Přejít na sekci článku:

Reishi a civilizační choroby

Reishi a civilizační choroby zdroj: shutterstock.com

Alergie, astma, cukrovka, deprese, anorexie, autoimunitní onemocnění, chronický únavový syndrom, vysoký krevní tlak...stačí si vybrat a to zdaleka není všechno. Naše společnost disponuje kromě mnoha technologických výdobytků také množstvím chorob, o kterých se těm “primitivnějším” společnostem ani nesní a jsou tak připraveny o možnost dostat infarkt během surfování na ipadu při hledání prostředku na deprese. Možná vás před tím uchrání i reishi. Začnete-li ji užívat včas jako prevenci a nikoli jako poslední záchranu, dokáže posílit a harmonizovat organismus a imunitu natolik, že se vám mnoho chorob možná zcela vyhne.

Víme dobře, že většina těchto chorob je způsobena naším způsobem života, ale často se nám nedaří nežádoucí vlivy omezovat, ať už z důvodů objektivních či fiktivních. Reishi nám může pomoci učinit první kroky k tomu, abychom to změnili, snazšími. Tím, že pomůže zlepšit celkově naši kondici a imunitu, dá nám prostor a chuť k tomu, abychom tento stav udrželi a nadále zlepšovali. Často totiž trpíme nějakými neduhy jen proto, že máme pocit, že jiná možnost vlastně není.

Lidí, kteří mají na jaře sennou rýmu a na podzim chřipku s železnou pravidelností, je kolem nás tolik, že už si ani neuvědomujeme, že to je všechno, jen ne normální. Jakmile se jednou dostaneme do stavu, kdy to pro nás normální být přestane, tak už ho nebudeme chtít opustit a budou se nám daleko snáze podnikat další a další kroky k nápravě našeho životního stylu. Nemusíme se hned stěhovat do hor, pít vodu z pramenů a jíst semínka lučního kvítí. Pravidelné užívání reishi může být právě tím impulzem, díky kterému dokážete tuto realitu změnit.

Související produkt
Lesklokorka lesklá, kapsle 120 ks, 30 g
TeaTao / 544 Kč
Extrakt z houby reishi je díky svému univerzálnímu použití velmi oblíbený v Asii. Podporuje celkovou přirozenou obranyschopnost organismu.  
Detail produktu