Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Chutě exotické Afriky s Rooibos Company

Rooibos Espresso od Rooibos Company zdroj: Rooibos Company

Chcete se zahřát šálkem čaje i večer a přitom nemít problémy s usínáním? Nebo hledáte čaj vhodný na celodenní popíjení? Pak jste u Rooibos Company na správné adrese. Lístky čajovníku kapského neobsahují tein, mají osvěžující chuť a skvěle se hodí pro přípravu horkých i studených nápojů. Potěší vás přirozeně sladká chuť, takže čaj není nutné již více doslazovat a můžete si pochutnat na sladkém nápoji bez kalorií kdykoliv.

Příběh o lásce a (k) čaji

Psal se rok 2013 když se Petr vydal z Kapského města na vánoční prázdniny zpět do rodného Liberce, aby si užil chvíle klidu a pohody s rodinou i přáteli a oddechl si od pracovního kolotoče. Při jednom setkání s přáteli se potkal se sympatickou Monikou a tehdy přeskočila ona pověstná jiskra, která zažehla jejich společný osud. O dva měsíce později odcestovala Monika za Petrem do Kapského města a od té doby tvoří nerozlučný pár.

Společně procestovali krásy Jižní Afriky křížem krážem, spatřili snad každý kout této nádherné země, navštívili kouzelné národní parky, prochodili pohádkový masiv Dračí hory a spali v afrických kempech.

Každá pohádka má šťastný konec a tak když si v roce 2019 tato nerozlučná dvojka milenců a parťáků v jednom předsevzala založit rodinu, bylo na čase učinit rozhodnutí, kterou zemi zvolí pro výchovu jejich potomka. Ačkoliv krásami JAR nepřestávali být okouzleni, umí být tato země i krutá a nebezpečná. Nakonec zvítězil rozum a začátkem července se vrátili zpět domů - do Liberce.

Po návratu do ČR se jim po Africe přeci jen zastesklo, proto se rozhodli kousek tamní exotiky dovézt i k nám a podělit se o ni v každém šálku čaje. Popíjení této lahůdky je u nich samotných na denním pořádku, neboť má mnoho blahodárných účinků pro tělo, neobsahuje kofein a ke všemu výtečně chutná! 

Tak přesně takhle jsem se dostal (jsme se dostali) k prodeji rooibos čaje. Úplně jednoduše, avšak přes správné osudové cesty.

- Petr, majitel Rooibos Company -

Mimoto se i nadále věnují charitativní činnosti na pomoc nosorožcům, slonům a luskounům alespoň tím, že shání finance na boj proti pytlákům

Green Rooibos sypaný čaj od Roobios Company
Vysypaný čaj od Rooibos Company
Rooibos Espresso od Rooibos Company

O čajích

Čaje Rooibos Company pochází z naprosto čistého prostředí pohoří CEDERBERG v Jižní Africe a jsou plné vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Suroviny, které najdete v produktech jsou ručně sázené, sklízené i tříděné a BIO certifikované. 

Obaly produktů jsou kompostovatelné a recyklovatelné. Tak na zdraví!