Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Chřipka a možnosti její léčby

Chřipka a možnosti její léčby Chřipka je závažná nemoc. Jak si s ní poradit? Můžete zvolit cestu alopatické medicíny, nebo medicíny přírodní.
Redakce BIOOO.CZ
2,5 5
4

Přejít na sekci článku:

Přírodní přípravky na chřipku

přírodní přípravky na chřipku zdroj: shutterstock.com

Přírodní přípravky určené nejen na tlumení chřipky můžeme rozdělit do několika skupin. V každém případě opět hraje hlavní roli strava a voda. Vaše strava by měla být bohatá na vitaminy, minerály, antioxidanty a enzymy v přírodní podobě. Voda by měla být čistá bez znečišťujících chemických substancí. A pak jsou zde mocné byliny. Jak už jsem uvedl v předchozí kapitole, byliny mají oproti práškům svoji nezastupitelnou roli. Kromě toho, že také pomáhají zmírňovat příznaky onemocnění, tak především řeší samotnou příčinu, tj. pomáhají s odstraňováním nejrůznějších virů a baktérií z těla.

Bylinné přípravky můžeme rozdělit na sušené byliny a na extraktry z bylin. Sušené byliny se v lidovém lékařství používají již řadu let a mají své přednosti, například v přísunu tekutin, které jsou pro organismus během chřipky nezbytné. Bylinná léčba však nutně nemusí znamenat popíjení čajíčků. V dnešní době již existují takové extrakty, které jsou jakési koncentráty všech účinných látek z nejrůznějších druhů bylin. Výhoda je především v tom, že se do jednoho přípravku vejde mnoho bylin, které by se do čaje nevešly. Díky tomu mají tyto přípravky širokospektrální účinky, které ovlivňují nejenom stav onemocnění, ale také celkovou detoxikaci a regeneraci vašeho těla.

Bioinformační přípravek Vironal od Energy posiluje imunitu a podporuje schopnost těla bránit se před vniknutím nežádoucích organismů do těla. Tento přípravek poskytuje účinnou ochranu před baktériemi a viry, které se šíří vzduchem, kapénkovou infekcí nebo potravinami. Vironal lze použít represivně v případě vzniku nemoci, ale také preventivně, a to obzvláště v období virových epidemií. Vironal posiluje orgánové systémy, které se s vnějšími patogeny setkávají jako první: dýchací systém, trávicí systém a kůže. Vironal podle principů tradiční čínské medicíny harmonizuje především dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů. Vironal vám pomůže při prevenci jak virových, tak bakteriálních onemocnění jako je nemoc z nachlazení, rýma, viróza, chřipka, hořečnaté stavy, kašel, záněty průdušek, bolesti v krku, záněty nosohltanu, angína, zánět dutin, zápal plic a žaludečně-střevní potíže.

Dalším přípravkem od Energy vhodným pro léčbu chřipky je Audiron. Zevním použitím Audironu podpoříte účinky dalších produktů Pentagramu od Energy. Při rýmě a zduření sliznic můžete Audiron nakapat do vroucí vody a použít k inhalaci, která uvolní dutiny a zklidní podrážděné sliznice. Navlhčeným vatovým tampónkem Audironem potírejte krční uzliny, nebo jim také můžete vytírat nos či uši. Účinnost produktů Energy podpoříte především správnou aplikací, vhodnou kombinací s produkty Pentagramu a vhodnou délkou užívání těchto přípravků. Zlepšení se dostaví jen u toho, kdo je schopen dodržovat pokyny uvedené v balení. Vyzkoušejte tyto přípravky na vlastní kůži, jedině tak totiž můžete pocítit to, co jsem popsal v tomto článku. Přeji vám rychlé a snadné uzdravení.