Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co znamenají kruhy pod očima? Oslabení ledvin

Co znamenají kruhy pod očima? Oslabení ledvin Můžete maskovat kruhy pod očima tou nejlepší kosmetikou, ale jejich původ je vždy uvnitř těla.
Redakce BIOOO.CZ
4,7 5
19

Kruhy pod očima zdroj: shutterstock.com

Kruhy pod očima jsou nejčastějším problémem lidí žijících klasický životní styl. Můžete je sice maskovat nejrůznějšími líčidly, neřešíte tím však důvod vzniku kruhů pod očima. Reflexní zóny na našem obličeji nikdy nelžou a konkrétně kruhy pod očima znamenají oslabení a zanesení ledvin. U starších lidí se pod očima tvoří vaky, což značí již na velké oslabení ledvin, které se nijak neřešilo již několik let. Pro to, abyste měli zdravou a mladou pleť, je nutné tělo detoxikovat také zevnitř. Pouhé maskování vám opravdu nepomůže. Poradíme vám, jak postupovat v případě přírodní detoxikace.

Přejít na sekci článku:

Pomůže vám jedině detoxikace organismu

Kruhy pod očima zdroj: shutterstock.com

V první řadě je nutné změnit životní styl. V běžném životě se setkáváme s různými situacemi, které naše ledviny doslova ničí. Mezi tyto situace patří například: častá konzumace alkoholu, obrácený denní režim (přes den spát, v noci pracovat), časté přejídání se (především ve večerních hodinách), konzumace průmyslově zpracovaných jídel, konzumace produktů s obsahem potravinářské chemie, konzumace chemicky ošetřeného ovoce a zeleniny, používání kosmetiky s obsahem chemie, žádný pohyb, sedavé zaměstnání, dýchání odkysličeného a znečištěného vzduchu, pití chemizované vody z veřejného vodovodu a další. Zbavte se aspoň některých z těchto neduhů, které vám vaše ledviny doslova ničí.

Pokud přistoupíte k detoxikaci organismu, je nutno nejdříve podotknout, že u ledvin to nezačíná. Kdybyste začali nejdříve očišťovat ledviny, brzy by se opět zanesly odpadem usazeným v játrech. Nezačínejte však ani s očistou vašich jater, pokud máte ve špatné stavu tenké a tlusté střevo. Prvořadá je detoxikace tenkého a tlustého střeva, následně jater a pak až ledvin. Na očistu těchto orgánů existuje mnoho způsobů, které si můžete dohledat na internetu, tento článek se bude zabývat pouze očistou ledvin.

Související produkt
Diocel 50 ml
Diochi / 546 Kč
Bioinformační doplněk stravy Diocel je bohatý na bylinné extrakty, jako je zlatobýl, který normalizuje funkci močové soustavy.
Detail produktu