Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co znamenají kruhy pod očima? Oslabení ledvin

Co znamenají kruhy pod očima? Oslabení ledvin Můžete maskovat kruhy pod očima tou nejlepší kosmetikou, ale jejich původ je vždy uvnitř těla.
Redakce BIOOO.CZ
4,7 5
19

Přejít na sekci článku:

Bylinné preparáty pro očistu ledvin

Byliny na očistu ledvin zdroj: shutterstock.com

Očistu ledvin pomocí zeleninových šťáv můžeme přiřadit mezi hrubé techniky. Naše tělo však potřebuje dočistit také jemným způsobem pomocí bylin. Nejúčinnějším bylinným preparátem na očistu ledvin je bioinformační přípravek Diocel od firmy Diochi. Diocel harmonizuje meridián ledvin, močového měchýře a plic. Je velice silný a pomůže vám v odstranění nejrůznějších nečistot usazených v těle, ale pomůže vám také detoxikovat se od plísní, baktérií a virů.

Oslabení ledvin nemusí způsobovat pouze jejich zanesení toxickým odpadem přijímaným do těla stravou, pitím či dýcháním. Ledviny mohou oslabovat také parazité. Proti nim je už nutné zasáhnout tvrdší metodou. Naštěstí najdeme i přírodní antihelmintika, která si s parazity hravě poradí. Mezi takové se řadí například olej z černého kmínu (označovaný také jako černuchový olej), anebo dračí krev, což je pryskyřice získávaná ze stromu Croton lechleri. Dračí krev obsahuje výrobek Drags Imun, který je ve formě kapek, jelikož se jedná o nejúčinnější formu získávání účinných látek z této pryskyřice. Pro správný účinek je nutné bylinné preparáty užívat dlouhodoběji, avšak vždy s jednotlivými pauzami uprostřed jejich užívání. Doporučené denní dávky v žádném případě nepřekračujte, protože všeho moc škodí.

Slabé ledviny samozřejmě nemusí být jedinou příčinou kruhů pod očima. Může za ně také celková únava, vyčerpání, únava očí např. z častého sledování PC či TV. V každém případě však za vaše kruhy pod očima může jednoznačně váš životní styl. Pokud máte kruhy pod očima, pokuste se určitým způsobem změnit váš životní styl. Pouhé maskování tváře vám na zdraví moc nepřidá. Uděláte-li nějakou změnu, nejenom že se budete cítit lépe, pomůže vám to také vypadat mladistvě i v pokročilém věku. Vy už víte, jak o sebe máte pečovat, teď už jen stačí, abyste tyto rady skutečně následovali.