Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Neinvazivní holistická léčba křečových žil

Neinvazivní holistická léčba křečových žil Máte křečové žíly? Vyzkoušejte přírodní léčbu křečových žil podle principů celostní, neboli holistické medicíny.
Redakce BIOOO.CZ
4,1 5
22

Přejít na sekci článku:

Psychické zatížení

Psychická zátěž zdroj: shutterstock.com

Vliv emocí musíme začlenit opravdu do všeho a především pak u výskytu křečových žil. Ženy jsou často podrážděny z toho, že jim na nohou vylezly žíly. Takového útvaru se štítí, je jim to nepříjemné a vadí jim, že jim na nohách něco takového vylezlo. Nemyslete si, vaše tělo je inteligentní, když jej budete obviňovat z nějaké vady, rychle vám to vrátí zpátky. Buďto se toho vůbec nezbavíte, nebo se ty křečáky ještě více zhorší. Už jenom to pojmenování “křečáky”, vždyť to zní hrozně. Uvědomte si, že máte nožičky, které vám umožňují vaši ladnou ženskou chůzi. Nožičky, o které se vyplatí pečovat, protože vás přemisťují z místa na místo. Říká se “Věř a víra tvá tě uzdraví.”. Toto rčení podporují i vědecké kruhy ve formě tzv. placebo efektu. Avšak naučte se to správně chápat, věřte v to, že vaše nožičky mají vnitřní samoléčebný potenciál, že si s tím umí samy poradit a uvést vás do dokonalé krásy. Nevěřte v to, že ty hnusné křečáky jistě rychle zmizí. Vnímáte ten rozdíl ve formulaci těchto vět?

Pokud budete hledat psychickou příčinu, hledejte vždy to, co/kdo vám to způsobuje. Někdy nám nedochází jednoduché souvislosti, například to, že mohou křečové žíly mohou mít přímou souvislost s naším vztahem. Opravdu je daleko jednoduší vyřešit si v životě svoje rozvraty, než se snažit pozitivně utlouct/nátlakově přesvědčit o pravém opaku dané situace. Křečové žíly mohl vyvolat váš depresivní stav. Nemusí se jednat o těžkou depresi, když už člověk není schopen ovládat svůj život v žádné oblasti. Můžete například pociťovat jen bezvýchodnost z určité situace, která se projevuje sklíčením, vnitřním smutkem a samozřejmě i určitou vadou na kráse, tedy v tomto případě křečovými žílami.

Velice snadno se píše nebo povídá o tom, že psychickou zátěž je nutno si umět vyřešit, ale už málokdo to skutečně dokáže. V dnešní době existuje celá řada kvalitních terapeutů, kteří vám s řešením vašeho problému velice ochotně pomůžou. Onen směr, kam se vydáte, už si však musíte určit vy, jelikož to už je velice individuální cesta. Jedním z možných způsobů řešení psychické zátěže je Bachova květová terapie. O bachových esencích jsme už v našem magazínu měli dlouhé pojednání, a proto si o jejich mechanismu můžete dočíst právě v tomto článku. Sami už si pak můžete zvolit, zda budou vaším pomocníkem k vyrovnané osobnosti právě bachovy kapky, nebo nějaký jiný způsob.