Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Neinvazivní holistická léčba křečových žil

Neinvazivní holistická léčba křečových žil Máte křečové žíly? Vyzkoušejte přírodní léčbu křečových žil podle principů celostní, neboli holistické medicíny.
Redakce BIOOO.CZ
4,1 5
22

Přejít na sekci článku:

Zatížení těla toxiny (jedy)

Zatížení toxiny zdroj: shutterstock.com

Asi tu úplně nejdůležitější část jsem si nechal na konec. Lidé mají často pocit, že jim něco chybí, a z toho jsou nemocní. Pravdou však většinou bývá pravý opak. Detoxikační medicína se snaží primárně odnímat z těla toxiny, čili jedy, které působí přetížení organismu. Jako jed si můžeme představit mikrobiální zatížení (baktérie, plísně, viry, paraziti), anorganické toxiny (těžké kovy, chemikálie, zbytky léků), metabolické toxiny, ale i psychické toxiny a další. Doporučuji vám, abyste si nechali sestavit mapu toxické zátěže organismu, abyste tak dokázali systematicky řešit opravdu to, co se ve vašem těle nachází. Nyní jenom v krátkosti popíšu, čím je ovlivněný vznik a výskyt křečových žil.

Emociální zátěž často vyvolává oslabení v okruhu daných orgánů. Okruhem orgánů myslím spojitost orgánů podle tradiční čínské medicíny (TČM), čili to, co TČM vyjádřila v podobě pentagramu. Pentagram budeme podrobně rozebírat v dalším listopadovém článku, nyní však jen stručně o okruhu, do kterého spadají žíly. Žíly jsou pod vlivem plic, plíce jsou tedy základním orgánem, ke kterému je přiřazeno tlusté střevo jako dutý orgán. Psychická zátěž (a to i dlouhodobá v průběhu několika let) nebo genetické znaky způsobí oslabení základního orgánu, tedy v tomto případě plic. Plíce jsou pak snadno oslabovány a jsou v nich tvořena ložiska. Tato ložiska jsou pak schopna vyslat informaci do našeho mozku, čili v tomto případě do diencefalu, který určuje naši náladu. To může způsobovat výkyvy nálad, deprese, únavu. Charakter klasické deprese se poněkud liší od plicní deprese. Plicní deprese je charakteristická pasivitou, nechutí k jakékoliv fyzické i psychické činnosti, nehybností, méněcenností a sebeobviňováním.

Žilní systém je dokonalým prostředním pro výskyt volných toxinů (to je takový druh toxinů, který se volně pohybuje v určitém okruhu, v tomto případě v žilách a svoji patologii šíří dále do organismu). Při poruše žilní stěny mohou vznikat nejenom varixy, čili křečové žíly, ale může to mít za následek i vznik městku, neboli trombů. Utržení trombu pak může způsobovat další problémy, jelikož ten pak putuje do dalšího orgánu (často to jsou plíce, nebo mozek), kde dochází k jeho vmetení (embolii) a tím k vytvoření orgánového infarktu spojeného s nedokrveností určitého okrsku. Pokud tedy máte křečové žíly a myslíte si, že je to pouze estetická vada, tak vás předchozí informace nebude nechávat dlouho na omylu. Křečové žíly byste měli začít léčit co nejdříve, ideálně až do úplného uzdravení. Jinak v sobě necháváte pracovat proces, který vážně poškozuje váš život.

Péče o žilní stěnu tedy primárně znamená péči o plíce a tlusté střevo a druhotně systematické odstraňování ložisek ze žilní stěny. Jak si tedy poradíme s odstraňováním toxické zátěže z plic a z tlustého střeva? Na trhu existuje celá řada výrobků, které jsou určeny pro tyto účely. Mezi nejúčinnější a nejvíce vyhledávanější můžeme zařadit bylinné a bioinformační přípravky. V našem e-shopu k tomuto účelu naleznete například Vironal od Energy, který ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva a sleziny. Dalším možným pomocníkem je Deviral od Diochi, který dbá na hlubokou detoxikaci a očistu těla. Byliny obsažené v kapslích Deviral podporují především plíce a dýchání a mají prokazatelné antivirové účinky. Existuje však široká škála toxické zátěže, se kterými si tedy výrobky poradit nedokáží, a proto pokud na sobě chcete pracovat systematicky a dlouhodoběji, je nutné navštívit detoxikačního poradce, který vám sestaví optimální detoxikační kůru.

Nicméně vězte, že křečové žíly jsou řešitelným onemocněním, ba dokonce křečové žíly je nutné řešit co nejdříve a účinně, to znamená správnými prostředky, aby nedošlo k napadení dalších orgánů, jak už jsem uvedl výše. Pečovat o své tělo nejenom zvenku, ale také zevnitř má určitě smysl, a pokud si chcete rozšířit své znalosti o vnější i vnitřní péči o vaše tělo, čtěte náš magazín, kde se vám snažíme předkládat informace, které by měly být součástí vzdělanosti snad každého člověka žijícího ve 21 století. V listopadovém článku se můžete těšit na informace o pentagramu, ve kterém vám vysvětlím vzájemné souvislosti našich orgánů, a to, jak se ovlivňují. Je to sice složitější čtení, ale věřím, že o to více pro váš život prospěšné.

Související produkt
Vironal 30 ml
Energy / 650 Kč
Bioinformační kapky Vironal obsahují potočnici lékařskou a diviznu velkokvětou, které mají příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu.  
Detail produktu