Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Arnikový olej od Weledy uvolní mysl i svaly

Recenze: Arnikový olej od Weledy uvolní mysl i svaly Arnikový masážní olej od Weledy uvolní ztuhlé svaly, prohřeje tělo a zklidní mysl.
Ivana Bednářová
5,0 5
1

Recenze: Arnikový olej od Weledy uvolní mysl i svaly zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

O Weledě jsem vždycky spíš jen četla a dozvídala se různé informace, ale s jejich výrobky jsem neměla žádnou zkušenost. Vím, že tato značka využívá biodynamické zemědělství, ingredience ve složení jsou přírodního původu a jejich výrobky úžasně voní.

Až jednoho dne se mi dostal do rukou jejich arnikový masážní olej. Můžete jej použít pro více účelů – pokud máte namožené svaly, pokud je vám zima a chcete svaly pouze prohřát nebo pokud potřebujete uvolnit tělo a zklidnit mysl. Fantazii se meze nekladou. A pro takovou relaxační masáž je ideální pomocník.

Úleva a záchrana pro namožené svaly

Já jsem tento olej poprvé vyzkoušela, když jsem měla po tréninku a nohy mě bolely tak, že jsem skoro nemohla chodit. Dřív jsem měla nějaké masážní oleje, ale vadila mi jejich konzistence. Skoro se nevstřebaly do pokožky. Ta pak byla ještě dlouhou dobu mastná. To se rozhodně nedá říct o arnikovém zázraku od Weledy.

Olej se krásně a jemně roztírá, stačí nanést jen trochu a do pokožky se rychle vstřebává. Je pravda, že na konečný výsledek prohřátých a uvolněných svalů jsem si musela počkat. Účinek se nedostavuje hned. Člověk má pocit, že olej nefunguje a že měl raději použít hutnější tělový krém. Jaké je pak překvapení, když přijde vytoužená úleva a svalové napětí povolí.

Doporučila bych olej používat i těm, kdo trpí na studené nohy a ruce nehledě na roční období. Já mám s nedokrvením prstů na rukou a nohou velký problém. Arnikový olej byl jeden z mála produktů, který tento neduh vyřešil.

Opojná vůně arniky

Dalším benefitem arnikového oleje kromě skvělého účinku prohřátí je jeho vůně. Ta mě rázem přenesla na procházku lesem. Jako by mi pod nohama chroupalo jehličí, vál jemný vánek, skrze stromy prosvítaly paprsky a ve vzduchu jsem cítila svěžest kombinovanou s charakteristickou vůní dřeva. A někde tam ukrytá, v hebkém mechu nebo u cesty, je léčivá arnika. Tak využijte toho, že vám ji Weleda naservírovala v tomto oleji!