Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Faran: Kosmetika z pouště

Faran: Kosmetika z pouště Kosmetika Faran vznikla v Izraeli před zhruba patnácti lety. Její vznik byl inspirován životem na úpatí kráteru Ramon. Nehostinné podmínky a zářivé barvy okolní přírody tak stvořily unikátní kosmetiku.
Hana Bartušková
4,3 5
7

Přejít na sekci článku:

Dekorativní kosmetika Faran

Dekorativní kosmetika Faran zdroj: shutterstock.com

Kromě pečující kosmetiky můžeme najít v sortimentu Faran i dekorativní minerální kosmetiku. Stvořenou jen z těch nejčistších přírodních složek, barevnou a zábavnou jak příroda sama. Minerální kosmetika Faran vychází z čisté přírody a z barev pouště. Vybrat si můžete tvářenku či bronzer, které rozzáří každé líčení. Nebo oční stíny i linky, které nabízí nekonečnost barev a proměnlivost přírody. Nebo make-up, který vás ohromí svým pečujícím složením. Obsahuje totiž jojobové estery a levandulový olej, takže zklidňuje a pečuje o pokožku. Pokud máte raději tekutý make-up, stačí jenom minerální prášek smíchat s některým z Faran pleťových krémů, a získáte tak personalizovaný krémový make-up, který je vhodný pro vaši pleť.

Minerální dekorativní kosmetika Faran je vyráběna moderními metodami, ovšem na základě tradičních postupů. Vlastní formulace a výzkum minerální kosmetiky přináší značce Faran nebývalou kvalitu výrobků a také neskutečně intenzivní, zářivé a bohaté barvy. Sypká kosmetika Faran neobsahuje chemické ingredience, které by škodily pleti, je vhodná i pro citlivou pleť, není dráždivá nebo alergická. Díky pečlivě formulovanému složení je voděodolná a poskytuje i ochranu proti slunečnímu záření. Její unikátní vlastnosti si můžete vyzkoušet ve zkušební sadě! V nabídce najdete i štětce Faran, která vás omámí svou hebkostí a neuvěřitelnou snadností použití.