Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Sofistikovaná péče o pleť

Sofistikovaná péče o pleť Cesta ke krásné pleti díky sofistikované pečující kosmetice.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Vyberte si ekosystém pro svou pleť

Ekosystém pro pleť zdroj: shutterstock.com

S5 je zkratka pro SOURCE5. Název odkazuje na skutečnost, že účinné ingredience jsou získávány z rostlin v pěti různých ekosystémech. S5 séra tak obsahují bylinné výtažky z Alp, enzymy získané z moře, arktické byliny, výtažky z pralesních květin, ovoce a ořechy z pouště. Velmi rozdílné ekosystémy, kde rostliny a květiny vyrůstají, dávají každé složce jiné vlastnosti. Extrémní podmínky suché pouště, mrazivé Arktidy, hlubokého oceánu, nepropustného deštného pralesa a nepřívětivých alpských skal dodávají rostlinkám odolnost a výjimečné vlastnosti.

Každé z pěti sér S5 pochází z jiného ekosystému a přináší pleti jiné prospěšné vlastnosti přírodních látek. Odolné mořské rostlinky pomáhají uklidňovat a posilovat podrážděnou pokožku. Alpské byliny zase rozjasňují a sjednocují tón pleti. Přírodní látky získané z vegetace na poušti bojují proti suché a popraskané pleti. Výtažky z rostlin z deštných pralesů regulují nadměrný maz u mastné pleti. A arktické byliny přispívají k rovnováze a obnově stárnoucí pokožky. Každý typ pleti si najde to své.

Péče o pleť podle S5 pak vypadá následovně. Ráno i večer je stejná, základem je vždy dokonale vyčistit pleť, protože jediná čistá pokožka může být krásná. Poté následuje aplikace pleťového séra. Pleťové sérum bychom měly vybírat podle typu své pleti a jejích momentálních potřeb, séra je možné mezi sebou navzájem kombinovat a vrstvit. Po vsáknutí séra je možné pokožku ještě namazat hydratačním krémem. Zatímco hydratace a čištění chápe značka S5 jako základ, ve svých sérech vidí to, co zlepšuje a zdokonaluje stav jakékoliv pleti. Stačí si jenom vybrat to správné pleťové sérum. Které si vyberete? V nabídce jsou tato séra navíc i v malých velikost, takže vyzkoušet můžete klidně všechna!