Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Sofistikovaná péče o pleť

Sofistikovaná péče o pleť Cesta ke krásné pleti díky sofistikované pečující kosmetice.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Vývojem kupředu

Cesta zdroj: shutterstock.com

Sofistikované přírodní značky péče o pleť vznikají v současné době například v Anglii, která patří bezmála k velmoci v této oblasti, ve Skandinávii, v Německu, ve Španělsku nebo i v Rusku. Jednou z prvních značek této nové doby pečující kosmetiky bylo britské Evolve. Značka Evolve je postavená na kvalitních ingrediencích, je certifikována Ecocertem a je veganská. Název této kosmetiky vznikl z anglického slova evolve, což znamená vyvíjet se. Stejně tak i Evolve se chce stále vyvíjet a zdokonalovat, a přinášet tak stále kvalitnější péči o pleť.

V sortimentu značky najdeme propracovaný systém péče o pleť, který je postavený na důkladném čistění, tonizaci a hydrataci. Podle typu své pleti můžete vybírat ze dvou typů krému podle toho, jestli je vaše pleť spíše sušší nebo mastnější typ. Vyzkoušejte určitě krémový čistič/odličovač Cleansing Melt, který rozpouští jakékoliv nečistoty i líčení a zanechá jenom hebkou a jemnou pleť. U Evolve najdete dokonce i tolik populární micelární vodu, která odstraní jakýkoliv makeup bez použití vody a zároveň pleť tonizuje a připravuje na další péči.

Pro naprosto dokonalou pleť můžete tuto běžnou rutinu doplnit občasnou pleťovou maskou. Vaše pleť bude s touto jednoduchou péčí zářit. A to vše díky přírodnímu složením a vědecky ověřeným efektům. Kyselina hyaluronová, přírodní peptidy, aminokyseliny, antioxidanty, cukerné tenzidy a maximálně účinné výtažky z rostlin a bylin dodávají pleti vše potřebné ve třech krocích. Pro dokonalou a nestárnoucí krásnou pleť.