10 nezbytností pro každé letní dobrodružství

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Namazat i namalovat? Není problém!

Namazat i namalovat? Není problém!zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

(4) Univerzální balzám

Když už jsme u toho mazání, tak možná chcete víc. Možná máte pocit, že je pokožka unavená a potřebuje přes noc extra péči. A tak na vrstvu Aloe vera namažte ještě jednu mastnější. Máslovější. Výživnější. Tu z bambuckého másla. Bambucké máslo totiž neucpává póry, regeneruje, vyživuje. Obsahuje i ochranný faktor proti slunci. Můžete ho použít na pleť, na celé tělo, do vlasů proti poletujícím konečkům, na oděrky a šrámy pro extra porci regenerace. Vyberte si některý z univerzálních bambuckých balzámů od Saloosu a jste připravené na cestě na všechno.

(5) Opalovací olej

Krém s dostatečným ochranným faktorem proti slunci je prostě nutnost. Přece se nechcete na fesťáku hned první den spálit. A tak mazat, mazat, mazat. Jaký krém ale sbalit? No přece takový, který využijete na všechno. Opalovací olej od Acorelle můžete použít na obličej i na tělo, má suchou texturu, která se rychle vstřebává, a dostatečný ochranný faktor, aby vás silné letní sluníčko nespálilo. A nezapomeňte i balzám na rty s ochranným faktorem, ten můžete použít na místa, která se spálí nejdříve, kdykoliv během dne. Takže na rty, nos, tváře a nebo třeba i do výstřihu a na ramena.

(6) Minerální makeup

Nejjednodušší je se nemalovat. Ale dejte tomu, že chcete vypadat pěkně a upraveně. Tak sbalte do kosmetické taštičky minerální make-up. Ten v první vrstvě sjednotí pokožku a vykouzlí zdravý vzhled pleti. V druhé vrstvě pak už zakryje všechny nedokonalosti a vykouzlí krásku pro večer. A co je nejlepší? Obsahuje i přirozený ochranný faktor proti slunci. Sice celkem malý, ale je tam. A když bude nejhůř tak minerální make-up můžete použít i jako suchý šampon pro první pomoc pro mastné vlasy. Stačí nasypat do vlasů, promnout a vyčesat.

(7) Minerální bronzer

Že vám to nestačí? Že se chcete přece jenom ještě trošku namalovat? Vezměte si s sebou kromě make-upu i minerální bronzer v prášku. Sáhněte po tmavším odstínu, nejlépe ještě s rozjasňujícími částicemi, má totiž univerzální použití. Ve slabé vrstvě rozzáří pleť a dodá vám ten opálený dovolenkový vzhled. V silnější vrstvě nahradí i oční stín a po smíchání s vodou zase získáte tekutou oční linku, kterou zvýrazníte oči a navíc ji můžete nanést i na řasy místo řasenky.