Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

10 nezbytností pro každé letní dobrodružství

10 nezbytností pro každé letní dobrodružství Tohle si zabalte na letní dobrodružství.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

A jiné nezbytnosti

A jiné nezbytnosti zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

(8) Květovou vodu ve spreji

Voda ve spreji je letní klasika. Osvěží, fixuje make-up, tonizuje pleť. Ráno, večer, kdykoliv během dne. Na tělo, na pleť, na vlasy, jen tak pro tu vůni. Navíc květová voda není jenom taková hračka, ale skvěle vám poslouží při péči o pleť i při líčení. Můžete ji nanášet na pleť místo tonika, dočistí pleť a navíc jí dodá i přírodní látky, které se postarají o její krásu. Osvěžuje i vlasy a účes, pomůže prodloužit trvanlivost líčení, pleť rozzjasní a uklidní.

(9) Deodorant

Hlavně totiž nesmrdět. A tak deodorant patří prostě k základní kosmetické výbavě, ať už se chystáte cestovat kamkoliv. Jaký vybrat? No přeci ten osvěžující, přírodní a nejlépe ve spreji. Aby se dobře aplikoval, kdykoliv a kdekoliv. A nebo vezmete s sebou raději ten tuhý v krystalu, který také pomáhá proti nadměrnému pocení? Rozhodně ale jeden přibalte s sebou, protože lepší je prostě nesmrdět.

(10) Dezinfekci

A nezapomeňte i na dezinfekci na ruce. Dezinfekční sprej zbaví ruce bakterií, skoro jako kdybyste si umyly ruce. Navíc poslouží i jako dezinfekce, když se zraníte, škrábnete nebo si třeba rozbijete koleno. Sice je to jen improvizace, ale lepší než nic. Jako dezinfekce vám na cestách můžou posloužit i jen čisté esenciální oleje. Například tea tree olej nebo extrakt z grepových semínek. Ty poslouží jako přírodní velmi účinná dezinfekce, působí proti baktériím a navíc dokážou pokožku i ošetřit při poranění nebo při štípnutí hmyzem.

Související produkt
Deo kulička crystal neutral 50 ml
Urtekram / 203 Kč
Kuličkový deodorant bez přidané parfemace spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje o jemnou citlivou pokožku podpaží díky obsahu rostlinného glycerinu.
Detail produktu