Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

10 nezbytností pro každé letní dobrodružství

10 nezbytností pro každé letní dobrodružství Tohle si zabalte na letní dobrodružství.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Namazat i namalovat? Není problém!

Namazat i namalovat? Není problém! zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

(4) Univerzální balzám

Když už jsme u toho mazání, tak možná chcete víc. Možná máte pocit, že je pokožka unavená a potřebuje přes noc extra péči. A tak na vrstvu Aloe vera namažte ještě jednu mastnější. Máslovější. Výživnější. Tu z bambuckého másla. Bambucké máslo totiž neucpává póry, regeneruje, vyživuje. Obsahuje i ochranný faktor proti slunci. Můžete ho použít na pleť, na celé tělo, do vlasů proti poletujícím konečkům, na oděrky a šrámy pro extra porci regenerace. Vyberte si některý z univerzálních bambuckých balzámů od Saloosu a jste připravené na cestě na všechno.

(5) Opalovací olej

Krém s dostatečným ochranným faktorem proti slunci je prostě nutnost. Přece se nechcete na fesťáku hned první den spálit. A tak mazat, mazat, mazat. Jaký krém ale sbalit? No přece takový, který využijete na všechno. Opalovací olej od Acorelle můžete použít na obličej i na tělo, má suchou texturu, která se rychle vstřebává, a dostatečný ochranný faktor, aby vás silné letní sluníčko nespálilo. A nezapomeňte i balzám na rty s ochranným faktorem, ten můžete použít na místa, která se spálí nejdříve, kdykoliv během dne. Takže na rty, nos, tváře a nebo třeba i do výstřihu a na ramena.

(6) Minerální makeup

Nejjednodušší je se nemalovat. Ale dejte tomu, že chcete vypadat pěkně a upraveně. Tak sbalte do kosmetické taštičky minerální make-up. Ten v první vrstvě sjednotí pokožku a vykouzlí zdravý vzhled pleti. V druhé vrstvě pak už zakryje všechny nedokonalosti a vykouzlí krásku pro večer. A co je nejlepší? Obsahuje i přirozený ochranný faktor proti slunci. Sice celkem malý, ale je tam. A když bude nejhůř tak minerální make-up můžete použít i jako suchý šampon pro první pomoc pro mastné vlasy. Stačí nasypat do vlasů, promnout a vyčesat.

(7) Minerální bronzer

Že vám to nestačí? Že se chcete přece jenom ještě trošku namalovat? Vezměte si s sebou kromě make-upu i minerální bronzer v prášku. Sáhněte po tmavším odstínu, nejlépe ještě s rozjasňujícími částicemi, má totiž univerzální použití. Ve slabé vrstvě rozzáří pleť a dodá vám ten opálený dovolenkový vzhled. V silnější vrstvě nahradí i oční stín a po smíchání s vodou zase získáte tekutou oční linku, kterou zvýrazníte oči a navíc ji můžete nanést i na řasy místo řasenky.