Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Letos dědovi bačkory nekupujte

5,0 5
1

Letos dědovi bačkory nekupujte zdroj: shutterstock.com

Muži jsou hodně ošemetná kategorie na kupování dárků. Problém většinou spočívá v tom, že v podstatě nic nepotřebují. Ale chtějí toho hodně. A často chtějí ještě víc hlavně z kategorií, kterým my ženy vůbec nerozumíme. Takže nářadí, auta, různé gadgety a vychytávky. A přiznejme si to, že v obchodě s nářadím se ženy většinou cítí úplně stejně zmateně jako muži v parfumérii nebo v butiku s luxusním spodním prádlem. Prostě ztracené a nejspíš ani tomu fundovanému prodavači nedokážeme pořádně vysvětlit, co bychom rády koupily.

A tak z toho nějak většinou vybruslíme. A koupíme bačkory. Pánskou voňavku. Připravenou dárkovou sadu holícího krému a holítka. A muži pak mají s kosmetikou vystaráno na další rok. Co takto na to jít letos ale trošku víc kreativně.

Přejít na sekci článku:

Dejte jim krém na ruce

Dejte jim krém na ruce zdroj: shutterstock.com

Takový, co se jim vlastně bude hodit, k tomu autu nebo nové vrtačce. Skvělé jsou různé pečující krémy na ruce a podobně. Taky už se vám stalo, že muž zamířil doma do koupelny, protože měl suché ruce? A tam neomylně sáhl po tom nejdražším krému v malé nadýchané piksličce, bohatě si nabral a namazal si ruce? Bolí to, já vím. Takže to jednou pro vždy vyřešte a kupte mužům ve svém okolí pořádný krém na ruce.

Chtějí to v piksle? Doporučujeme balzám od Sportique, ten má hutnou máslovou konzistenci, která se postará o poškozené a přesušené ruce. Skvělý je třeba po práci v dílně nebo na zahradě, kdy jsou ruce suché a žádají si nějakou tu extra péči. V takovém okamžiku totiž i ti největší chlapi hledají nějaký ten krém.

Chtějí to v tubě? Pak určitě kupte krémy na ruce od Ceano. Mají totiž velkou plechovou tubu, která rozhodně chlapy neurazí ani esteticky. Skvěle zapadne vzhledově třeba i do garáže. Navíc krémy Ceano jsou opravdu krásně výživné, a postarají se tak o namáhané ruce rychle a bez problémů.