Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Výroba Vánočních dárků v BiOOO Akademii!

zdroj:

Každý rok si lámete hlavu s tím, čím obdarovat na Vánoce své blízké a zároveň jak si při hektických úklidech a přípravách najít chvíli pro sebe a odpočinout si? Toužíte po tom, si vytvořit něco svého, ale sami jste se k tomu ještě neodhodlali? Pokud vám běžné přírodní produkty nejsou cizí a rádi byste se dozvěděli více o jejich výrobě (a dokonce se ji u naučili!), pak vstupte do naší vánoční BIOOO Akademie. 

Představuje další kurz v BiOOO Akademii, kde se každý den kloubí krása s přírodou a udržitelností. Přijďte si posedět do krásných prostorů v Praze s výhledem na Pražský hrad, plného příjemné kreativní atmosféry a chutě sdílet své zkušenosti a poznatky, stejně tak jako naučit se vyrábět svíčky, mýdla i aromaterapeutickou kosmetiku.

Nejmilejší dárky jsou ty ručně vyrobené!

Jste kreativní a rádi vyrábíte vše možné pro sebe i pro své blízké? Letos můžete svoje milované obdarovat dárky, které nejen že budou funkční a krásné ale zároveň vámi ručně s láskou udělané!

V kurzu Tvořivá dílna si vyrobíte 4 přírodní svíčky a 4 přírodní mýdla, vše s vůní i zdobením jaké si vyberete. Kurz je uzpůsoben tak, aby si zákazníci odnesli nejen krásné produkty, ale aby se i každý, kdo kurz navštíví, naučil tyto produkty vyrábět co nejlépe a mohl si následně produkty tvořit i doma. Zjistíte, které suroviny a materiály jsou pro výrobu vhodné a kterým se naopak raději vyhnout. Naučíte se rozeznat kvalitní vstupní surovinu a zároveň se v krásném a tvořivém prostředí seznámíte se stejně smýšlejícími lidmi jako jste vy :).

Běžné svíčky, které seženete téměř všude jsou vyráběny z parafínového vosku, který je zdraví škodlivý. Parafín se vyrábí destilací ropy a při hoření svíčky z parafínu se malé části ropy vypařují, dostávají do ovzduší a škodí našim plícím. Například pro astmatiky a alergiky je svíčka z parafínu opravdu nevhodným pomocníkem na zpříjemnění večera. Naopak svíčky přírodní mohou mít díky kvalitním éterickým olejům zklidňující účinky a můžeme jimi podpořit například svou meditaci. Přírodní svíčky jsou nejčastěji tvořeny sojovými, kokosovými či palmovými vosky s vůní z přírodních éterických olejů a přírodním barvivem. Přihlásit se na konkrétní termín můžete zde

Balíček, který voní ale také pomáhá

Pokud vás lákají všechny možné vánoční i nevánoční vůně, přijďte si s námi vyrobit různé kosmetické produkty z těch nejkvalitnějších ingrediencí s vůní i účinky přesně na míru! Znáte někoho, koho trápí častá bolest hlavy, bolest zad nebo nespavost? Aromaterapie s tímto vším umí pomoci. Z kurzu Aroma balíček si odnesete 2 velké balíčky aromaterapeutické kosmetiky, přesněji řečeno 2 tělové oleje, 2 květinové vody (hydroláty), 2 tělové nebo pleťové krémy a 2 inhalační tyčinky

Můžete tak vytvořit luxusní a zároveň osobitý balíček pro péči o pleť, tělo i ducha pro vaši maminku, sestru, kamarádku nebo přímo pro vás. Co takhle afrodiziakální balíček plný lásky pro vás a vašeho partnera či partnerku? Záleží pouze na vašem přání.

V průběhu obou kurzů bude zároveň zdarma k dispozici balící pultík, na kterém si budete moci produkty zabalit do připravené papírové krabičky, nebo tašky a ovázat přírodní stuhou.

Termíny kurzu naleznete zde.

 

Přijďte se s námi připravit na Vánoce, vaší fantazii se meze nekladou!