Měsíček nebo meruňka?

Měsíček nebo meruňkazdroj: shutterstock.com

Ententýky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky,
bez klobouku bos, natloukl si nos.
Máma mu ho natřela, hojivým krémem přetřela,
ententýky, dva špalíky, bylinkami z apatyky.

Přejít na sekci článku:

Měsíčkem to namažeme...

Měsíčkem to namažeme...zdroj: shutterstock.com

… a zahojí se do tří dnů. Možná dřív a možná později, ale každopádně se to zahojí. Měsíček je taková malá rostlinka a zároveň velký zázrak pro dětskou pokožku. Uklidňuje a především podporuje hojení. A tak není divu, že ho najdeme v dětské kosmetice skoro všude. Od tradiční domácí měsíčkové masti ze sádla a babiččiny zahrádky, až po tu nejvyšší kvalitu biodynamického zemědělství od Martiny Gebhardt. Obojí je vyráběno s láskou a s plným vědomím, co všechno ten měsíček umí.

Základem pravého měsíčkového krému je něco mastného, u Martiny Gebhardt dávají do Měsíčkového krému pořádnou dávku olivového oleje. K tomu špetku lanolinu a vosku pro ještě lepší ochranu jemné dětské pokožky. A hlavně ten měsíčkový extrakt. Ale nejen ten, další bylinkové extrakty přidávají balzámu ještě větší účinnost a regenerační sílu. To vše jemně, v souladu s přírodou a v souladu i s tou nejjemnější pokožkou.

BIOOOtip: Co je dobré pro malé děti, je dobré i pro ty větší. Máte podrážděnou, suchou, šupinatou a citlivou pokožku? Zkuste regenerační balzám s měsíčkem od Martiny Gebhardt. Ukáže vám svou sílu, která platí nejen na dětskou pokožku.