Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Měsíček nebo meruňka?

Měsíček nebo meruňka zdroj: shutterstock.com

Ententýky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky,
bez klobouku bos, natloukl si nos.
Máma mu ho natřela, hojivým krémem přetřela,
ententýky, dva špalíky, bylinkami z apatyky.

Přejít na sekci článku:

Měsíčkem to namažeme...

Měsíčkem to namažeme... zdroj: shutterstock.com

… a zahojí se do tří dnů. Možná dřív a možná později, ale každopádně se to zahojí. Měsíček je taková malá rostlinka a zároveň velký zázrak pro dětskou pokožku. Uklidňuje a především podporuje hojení. A tak není divu, že ho najdeme v dětské kosmetice skoro všude. Od tradiční domácí měsíčkové masti ze sádla a babiččiny zahrádky, až po tu nejvyšší kvalitu biodynamického zemědělství od Martiny Gebhardt. Obojí je vyráběno s láskou a s plným vědomím, co všechno ten měsíček umí.

Základem pravého měsíčkového krému je něco mastného, u Martiny Gebhardt dávají do Měsíčkového krému pořádnou dávku olivového oleje. K tomu špetku lanolinu a vosku pro ještě lepší ochranu jemné dětské pokožky. A hlavně ten měsíčkový extrakt. Ale nejen ten, další bylinkové extrakty přidávají balzámu ještě větší účinnost a regenerační sílu. To vše jemně, v souladu s přírodou a v souladu i s tou nejjemnější pokožkou.

BIOOOtip: Co je dobré pro malé děti, je dobré i pro ty větší. Máte podrážděnou, suchou, šupinatou a citlivou pokožku? Zkuste regenerační balzám s měsíčkem od Martiny Gebhardt. Ukáže vám svou sílu, která platí nejen na dětskou pokožku.