Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Měsíček nebo meruňka?

Přejít na sekci článku:

S maminkou se podělíme...

S maminkou se podělíme... zdroj: shutterstock.com

Že je dětská kosmetika nejen pro děti možná už dávno víte. Ale co všechno můžete použít a proč vůbec třeba používat dětský šampon, když máte na poličce v koupelně svůj vlastní?

Dětský šampon je skvělý pro jemné vlasy dětí. Ale nejen to. Víte, že je dětský šampon skvělý i pro barvené vlasy? Je totiž tak jemný a šetrný, že nenarušuje strukturu vlasu a nevymývá z ní barvu. No možná trošku ano, ale určitě vymývá barvu mnohem méně než běžné šampony se SLS ve složení. A tak zapomeňte na drahé šampony pro barvené vlasy, protože dětský šampon vám barvu ve vlasech udrží lépe a déle.

Hojivý krém potřebujeme v životě všichni. I když máte třeba mastnou problematickou pleť, tak pro občasnou péči se vám hojivá síla měsíčku bude hodit. Například měsíčkový dětský krém od Weledy obsahuje mandlový olej, který zjemňuje, kaolin, který zmatňuje, měsíček a heřmánek, které regenerují, a lanolin, který chrání. Co by na tom krému mohla vaše pleť nemilovat?

Koupeme se rádi všichni. Hlavně v zimě je taková pohoda přijít domů, napustit si vanu plnou horké vody a relaxovat. Jasně můžete použít svou obvyklou přísadu do koupele, ale něco na tom měsíčku je. Spolu s dalšími bylinkami působí relaxačně a uklidňuje. Měsíčková koupel s bylinkami od Weledy pomůže k tiché a nerušené noci nejen malým dětem ale i vám. A tak se nadechněte a relaxujte. Jako bonus získáte jemnou pokožku.