Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Ochranný měsíčkový balzám Weleda

Recenze: Ochranný měsíčkový balzám Weleda Dětský ochranný balzám Weleda aktivně chrání pokožku těch nejmenších i citlivou pleť dospělých, regeneruje ji a hojí.
Martina Koubová
4,0 5
5

Recenze: Ochranný měsíčkový balzám Weleda zdroj: biooo.cz

Dětská kosmetika nemusí být jenom pro děti, což dokazuje i ochranný balzám Weleda. I pokožka dospělých potřebuje zklidnit, pořádně vyživit, hydratovat a hojit. Dětský balzám od Weledy je hutný, výživný a má skvělé zklidňující účinky. Děti i dospělí jej tak rádi využijí jako multifunkčního pomocníka v péči o pokožku obličeje, kůži celého těla i namáhané partie jako jsou suché lokty, kolena či paty. Ochranný balzám má totiž hutné výživné složení, které intenzivně brání pleť v zimě, před mrazem, prudkým sluníčkem i vysušením.

Ochranný měsíčkový balzám má několik zásadních výhod: neobsahuje ani kapku vody, za to množství rostlinných olejů a vosků. Obsahuje zklidňující a hojivé výtažky z měsíčku lékařského a nenajdete v něm žádné dráždivé látky, jako je parfemace či umělé konzervanty. Vůně je tak jemná a čistě přírodní. Přesněji řečeno, balzám obsahuje kombinaci sezamového a mandlového oleje doplněné o včelí vosk, lanolin a také extrakty z květů měsíčku lékařského.

Recenze: Ochranný měsíčkový balzám Weleda

Primární využití měsíčkového balzámu je tedy jasné. Na citlivou pokožku celého těla miminek a dětí i jako ochranný krém pod plenky. Stejně tak jej ale mohou využít i dospělí. Na ochranu a regeneraci poškozené citlivé pokožky. To je ale dost všeobecný pojem, takže se pojďme podívat, na co všechno jsem ochranný balzám využila já:

1 Na suché ruce, obzvlášť záděry. Balzám je skvělá alternativa krému na ruce, díky hutné konzistenci je ale nejlepší na noc. Sice se vstřebává celkem rychle, i přes to byste s ním ale dělali mastné otisky, kudy byste chodili. Nejlepší je proto namazat na noc, klidně silnější vrstvu a ještě přetáhnout bavlněnými kosmetickými rukavicemi. Ráno je pokožka krásně jemná a hebká. Záděry a suchá nehtová lůžka nemají šanci, dokonce i nehty rostou silnější a odolnější.

2 Na suchá popraskaná chodidla. Stejně skvěle jako na ruce, účinkuje balzám i na chodidla. Osvědčil se mi obzvlášť na paty, suchá popraskaná svědivá kůže je po pár namazáních pryč. Cením si hlavně zklidňujících účinků, kůže přestane svědit po pár minutách od namazání a za pár dní odezní kompletně. Pokožka na chodidlech je jemná a vláčná.

3 Pro regeneraci poškozené pokožky. Stroupky po akné na obličeji, puchýřky po spáleninách, jizvičky i nejrůznější ‘provozní’ zranění. Hojí stroupky, poškozenou spálenou kůži a pokožku regeneruje, takže kůže má po odloupnutí zbytků poškozené tkáně přirozenou zdravou barvu. Navíc urychluje samotné hojení, mírní podráždění a svědění pokožky, takže je takovým univerzálním pomocníkem do každé lékárničky.

Dětský měsíčkový balzám od Weledy si pořiďte domů, i když žádné děti nemáte. Opravdu se vyplatí. Zklidňuje, zjemňuje, zvláčňuje, hojí a navíc je úžasně multifunkční. A taková věc se hodí v každé domácnosti.

Související produkt
Baby Měsíčkový ochranný balzám 30 ml
Weleda / 219 Kč
Intenzivní ochranný balzám brání jemnou dětskou pleť před dehydratací, podrážděním i vznikem zánětů. Balzám je bohatý na množství pečujících olejů a vosků, které citlivou pleť spolehlivě chrání.
Detail produktu