Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Do jaké podoby vás dokáže zformovat povolání

Do jaké podoby vás dokáže zformovat povolání Práce v Biooo na vás zanechá nesmazatelné následky :)
Lucie van Koten
4,8 5
5

Do jaké podoby vás dokáže zformovat povolání zdroj: biooo.cz

Profesionální deformace je něco, čím se odlišíte od většiny svých přátel. Jsou to detaily, které v práci nesmíte přehlížet, a tak je to to první, čeho si všímáte i v osobním životě. Opakem toho jsou profesionální formace, tedy to, do jakých rozměrů vás vaše ctěná práce zformuje. A v případě Biaaa už jde do tuhýho.

Jak nás formuje naše práce?

Smrt pohodlnosti

Před pár lety by bylo nemyslitelné barvit si hodiny vlasy hennou, míchat vlastní pleťovou masku nebo si mýt hlavu lávovou zemí. Všechno muselo být už hotové, jen nanést, rychle smýt a nezajímat se. Dneska si tuhle alchymii považujeme. Nemáme totiž tolik času, abychom pak mohly léta napravovat chyby své předchozí lhostejnosti a pohodlnosti.

Veganství

Zvládla to polovina z nás. Ta druhá se naučila jíst trochu s rozumem v ten moment, když se na jednom školení dozvěděla o plísních ve střevech a závažnosti onemocnění žaludku.

Prevence jako základ

Taky jsme původně nechtěly znít jako svoje vlastní babičky. „Seď rovně!“ „Vem si košilku, ať ti nenastydnou ledviny!“ „Od noh se nejvíc nastydá!“

Nicméně tak trochu už zníme. Postupně se do nás začala vkrádat myšlenka, že prevence bude jen přeci možná nejlepší lékař a když už na člověka něco leze, je potřeba mít v zásobě arzenál přírodních zbraní, díky nimž člověk možná přes noc vypotí i duši, ale tělesná schránka bude plně restartovaná.

Do jaké podoby vás dokáže zformovat povolání

Efektivnější googlení

Člověk si rovněž osvojí plno nových dovedností. Efektivní googlování je jedním z nich. Nejrůznější odborné otázky na produkty jsou totiž naším denním chlebem. Až se zavře Biooo, otevře se detektivní kancelář plná odborníků na slídění.

Konec s antikoncepcí

Bránila jsme se tomu každá z nás. „Vysadit HA? Neexistuje. Samozřejmě, že vím, že to není nic zdravého. Samozřejmě, že jsem něco o možné trombóze a rakovině prsu slyšela. Ale je to pohodlné, berou to všechny a měla bych z otěhotnění takový strach, že bych s každým sexem asi panikařila.“

Zpravidla nám stačilo nějaké fundované školení na téma hormonální systém na to, abychom pilulkami začaly těžce opovrhovat.

V čem váš život zformovala vaše práce?

Související produkt
Mycí zem, LavaErde 300 g
Logona / 308 Kč
Univerzální mycí zem Lavaerde využívá v péči o pokožku i vlasy mycích schopností jílu. I tu nejcitlivější pokožku i vlasy šetrně myje, odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz.
Detail produktu