Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

BIOOO TOP TEN 2014

BIOOO TOP TEN 2014 Které byly nejoblíbenější produktu zákazníků biooo.cz za uplynulý rok?
Renata Ježková
5,0 5
4

BIOOO TOP TEN 2014 zdroj: shutterstock.com

Bilancovat předcházející rok je jednak populární, jednak užitečné. Protože kdo se nedokáže z událostí poučit, bude nucen je prožívat stále znovu a dokola. Ale bilancování nemusí přinášet jen informace hluboké a transformační, ale také zábavné, plytké a dotýkající se těch lehkých a příjemných životních záležitostí. Třeba kosmetiky. I když až tak lehké téma to není… Však víte, kolik kosmetiky na světě je. I když vytřídíte všechny ty chemické, ehm, nepěknosti. Takže něco vybrat může být skutečně oříšek. Nicméně přestože jsme každý samozřejmě neopakovatelný originál, tak bývá občas užitečné se rozhlédnout kolem a zjistit, jak jsou na tom ostatní. Protože jedna věc je reklama a jiná skutečný zájem zákazníků o produkt. A co si tedy zákazníci biooo.cz minulý rok oblíbili nejvíce?

Přejít na sekci článku:

Péče o pleť

Péče o pleť zdroj: shutterstock.com

Mádara Vyrovnávací tonikum

Celá Mádara se během minulého roku dostala na výsluní. A nejen v České republice, pokud sledujete zájem o přírodní kosmetiku i za našimi hranicemi, jistě jste si všimli, že by jí právem náležel titul Skokan roku, neboť sbírá jednu zákaznickou i odbornou cenu za druhou, a to především ve Velké Británii, která se začíná stávat pro přírodní kosmetiku tím, čím je Francie pro parfémy. A ačkoliv větší uznání sbírají krémy a fluidy, případně anti-age řada s březovou šťávou, která - co se týče složení - zatím nemá na tomto poli konkurenci, tak nenápadným vítězem je právě Vyrovnávací tonikum. Proč? Protože funguje. Majitelky smíšené pleti dobře vědí, jaký je problém najít tonikum, které bude dostatečně jemné i pro sušší části obličeje a zároveň regulační pro ty mastnější. A Mádaře se to skutečně povedlo. Zanechává pleť jemnou a hydratovanou, zatímco eliminuje rozšířené póry.

Faran Tuhé mýdlo s velbloudím mlékem Desert mix

Faran má spoustu skvělých produktů, ale povedlo se mu něco, co nebývá obvyklé. Přesvědčit zákazníka, že i ta nejobyčejnější věc může být v luxusním provedení. A sice kostka mýdla. Ti, kteří si ještě nedávno nad mýdlem za více než 200 korun ťukali na čelo, se pro něj nenápadně vracejí. Co je na něm tak skvělé? Díky vysokému obsahu velbloudího mléka je totiž skutečně regenerační, takže je více než vhodné na obličej a pokud nepoužíváte voděodolné líčení, můžete s klidem odlíčení (až na řesenku) vynechat, protože vyčistí naprosto dokonale. Přesto je po něm pleť jemná a vyživená. Obsahuje pouze zmýdelněné oleje (olivový, kokosový a jojobový), éterický olej ze šalvěje muškátové a rozmarýnu, včelí vosk, aloe vera a již zmíněné velbloudí mléko. Při použití na tělo vydrží přibližně stejně jako jiná přírodní mýdla, ale při použití na obličej jde navíc o jeden z nejekonomičtějších produktů, protože ubývá tak pomalu, že vás možná časem přestane bavit a vyzkoušíte ho i na tělo. Ale pak si stejně poběžíte pro nové. Nebo vyzkoušíte variantu s kozím mlékem?

Martina Gebhardt Oční krém

Vybrat oční krém bývá trochu oříšek. Protože často i bezproblémová pleť má v této oblasti speciální požadavky. Otoky, kruhy, vrásky, dehydratace...to všechno by měl dobrý oční krém umět vyřešit. Protože i když nemusíme vyloženě trpět na kruhy pod očima, tak to prostě občas s tím brzkým odchodem z večírku nevyjde… Takže je-li bestsellerem nějaké značky právě oční krém, přestože má rozsáhlý arzenál dalších produktů, tak to už něco znamená. A jemné oční okolí rozhodně ocení takové ingredience jako je růžová voda či voda z pomerančových květů, alchymistické speciality jako je spagyrická esence z růže nebo zlato a stříbro. Víte, co se říká - oko, do duše okno. Takže oči si nadstandardní péči rozhodně zaslouží.

Evolve AHA maska

Už jste měli svůj kosmetický aha-moment? Ne? Tak to jste určitě ještě nezkusili Evolve masku s aha kyselinami. Tato maska se základem z aloe vera obsahuje přírodní aha kyseliny, které působí na pleti jako jemný chemický peeling. Rozdíl mezi chemickým a mechanickým (se zrníčky) peelingem je hlavně v tom, že zatímco zrníčka obrousí vše, co najdou, kyseliny berou přednostně odumřelé kožní buňky, tedy právě to, čeho se chceme opravdu zbavit. Díky tomu je pak pleť rozzářená, jemná, barevně sjednocená a při dlouhodobém používání eliminuje vznik všemožných pleťových neplech. A proč je tak oblíbená? S kyselinami je potřeba zacházet opravdu opatrně, pokud je jich v produktů málo, efekt se nedostaví, pokud moc, dostaví se naopak podráždění. Evolve se povedlo, aby maska byla účinná, aniž by podráždila a efekt, který má, rozhodně stojí za to.

Dizao řasenka

A dokonce i jeden dekorativní kousek se nám do vítězné desítky probojoval. O něm se dá říct, že to je spíš skokan měsíce, protože svoji pozici si vybudoval prakticky hned po uvedení. Protože co si budeme nalhávat, najít opravdu dobrou řasenku není snadné. A najít opravdu dobrou přírodní řasenku, je skoro jako najít diamant na ulici nebo tak něco. Protože najít v přírodě něco, co vám vytvoří na čemkoliv nepropustnou krustu, která drží a drží… No, prostě to není lehké. Ale v Dizau se toho nebáli a vytvořili řasenku, která se vyrovná i těm nejslovutnějším jménům z parfumerií. Navíc krásně voní, díky výtažkům z kávy podporuje růst řas a pokud se vám nedopatřením dostane do oka, tak možná trochu zaslzíte, ale rozhodně se nemáte čeho bát. A to se rozhodně počítá, protože oči sice chceme mít krásné, ale v první řadě bychom je měli chránit a dobře o ně pečovat.

Související produkt
Eye care oční krém 15 ml
Martina Gebhardt / 502 Kč
Výživný oční krém vyhlazuje a vyživuje jemnou pokožku očního okolí díky kombinaci rostlinných olejů a másel. Pokožka je také chráněna před povadlostí i předčasnou tvorbou vrásek.
Detail produktu