Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

BIOOO TOP TEN 2014

5.0 5
4

Přejít na sekci článku:

Péče o tělo

Péče o tělo zdroj: shutterstock.com

Eliah Sahil Práškový šampon

Že si nemyjete vlasy práškem? Určitě? A víte vůbec, o co přicházíte? Ale vážně. Za mnoha problémy s vlasy stojí podrážděná vlasová pokožka, která má tu smůlu, že není moc vidět. A že nás často až tolik nezajímá, dokud to, co z ní vyrůstá, vypadá k světu. Jenže pak jednoho dne to k světu přestane vypadat, respektive začne třeba vypadávat. A často se stane, že když začneme eliminovat látky, které nám ve vlasové péči vadí, dospějeme až do bodu nula. A tam právě začíná říše práškových šamponů. Protože jen tady najdeme vlasovou péči, která skutečně neobsahuje vůbec nic zbytečného. I tu vodu si tam přidáte sami a když budete chtít velký luxus, tak můžete použít hydrolát nebo Aloe vera. A Eliah Sahil to s prášky skutečně umí. Šampony nejen pění (díky obsahu mýdlových ořechů), ale existují v několika variantách, takže třeba v případě padání vlasů můžeme sáhnout po specifickém přípravku. Další obsažené byliny pak vlasy nejen umyjí, ale dostatečně pečují i o pokožku hlavy, takže mnoho problémů s vlasy zmizí v propadlišti dějin. Jejich neutuchající obliba mluví sama za sebe.

Ceano Čokoládová maska

Maska, která vypadá jako čokoláda, voní jako čokoláda a obsahuje kakaové máslo a kakaové boby. A pak pár dalších věcí, které už nikoho samozřejmě nezajímají (bambucké máslo, hroznový olej..), protože přece ČOKOLÁDA! A můžete si ji dát na obličej i na tělo a klidně i ochutnat, ale není moc dobrá, takže jsme vás varovali, i když většina lidí to stejně udělá. Tady asi není moc potřeba říkat, proč je oblíbená, že…

Coslys Bělící zubní pasta s propolisem

Zubní pasta je často to poslední, co v případě kosmetiky řešíme. Ale je vidět, že se to mění a že si stále více lidí uvědomuje, že není jedno, s čím jejich tělo přijde do styku. A jestli něco Coslys umí, tak to jsou právě produkty zubní hygieny, které jsou jednak uživatelsky stejně příjemné jako ty konvenční, jednak jsou nabité prospěšnými látkami, které chrání naši ústní dutinu hned několikrát. Navíc neobsahují ani sulfáty ani fluor, takže jsou skutečně maximálně šetrné k našemu zdraví. Tato pasta obsahuje kromě propolisového extraktu, který chrání před záněty, i výtažek ze stévie, která má prokazatelné účinky proti zubnímu kazu.

Dr.Bronner Tekuté univerzální mýdlo all-one levandule

Máte nejlepšího přítele, takového, na kterého se můžete obrátit s jakoukoliv prosbou a víte jistě, že se k vám neotočí zády? Že ne, ale psa si kvůli tomu kupovat nechcete? Obliba univerzálního mýdla dr. Bronnera svědčí o tom, že nejste sami. Nebo že se lidem líbí mít někoho takového neustále připraveného k akci. Protože to mýdlo all-one rozhodně je. Protože je toho opravdu hodně málo, co pro vás all-one Bronner neudělá. Zvlášť, když jde o mytí čehokoliv, tak meze klade jen vaše fantazie. Díky naprosto čistému složení a nádherné autentické vůni levandule se skutečně nemusíte bát použít mýdlo na cokoliv, co vás napadne. A vzhledem k tomu, že se jedná o koncentrát, tak pořídíte-li velké balení, bude to přítel skutečně téměř na celý život.

Santaverde Aloe vera šťáva

Tady je vidět, že zákazník není hlupák a je schopný prohlédnout podstatu věci. Protože Santaverde, to je právě Aloe vera šťáva. To ostatní kolem, ano, i ta vynikající kosmetika, to už jsou jen takové legrácky, protože bez téhle šťávy by nic z toho nebylo. A protože ta pravá krása vychází zevnitř a opravdu krásní jsme, když se cítíme dobře, tak i ty nejlepší zkrášlovací věci procházejí - stejně jako láska - žaludkem. A Santaverde je skutečně to nejlepší Aloe, které najdete. Ale pokud je vám přece jen líto to všechno vypít, tak použijte šťávu jako hydratační tonikum nebo ji nařeďte růžovým hydrolátem a vyrobte si tu nejluxusnější pleťovou spršku. Fantazii se meze nekladou.