Vyzkoušejte zklidňující tělové mléko Weleda!

Vyzkoušejte zklidňující tělové mléko Weleda!zdroj: biooo.cz

Přecitlivělá atopická pokožka? Alergie? Ekzém? Tyto problémy kolikrát potrápí citlivou pleť miminek, dětí i dospělých. Péče o takhle citlivou pokožku je náročná a víc než kdy jindy u ní platí, že méně je více. Kratší složení. Žádná parfemace a éterické oleje. Bez konzervantů a jiných dráždivých látek. Proto není od věci ani u dospělých sáhnout po dětské kosmetice. Je jemná, je účinná a má výživné složení, které se postará i o tu nejcitlivější pokožku.

Například Weleda vyrábí dětskou měsíčkovou řadu Calendula už třicet let. Za ta léta nasbírala spoustu zkušeností, takže vám nabídne účinnou péči pro ta nejmenší miminka i pro ty nejcitlivější dospělé. Vyberete si z takové klasiky, jako je kostka mýdla, až po uživatelsky příjemnější univerzální šampon, pleťový krém nebo bylinkovou koupel. Kdyby vám ale byl měsíček málo jemný nebo málo zklidňující, sáhněte po Weledě s proskurníkem. Krém i tělové mléko mají opravdu kraťoučké složení s výživným mandlovým a zklidňujícím brutnákovým olejem, doplněné o výtažky z proskurníku a violky.

A teď jste určitě na vážkách. Je pro mě lepší mesíček, nebo proskurník? Máme pro vás jednoduchou radu: pořiďte si obojí a na vlastní kůži vyzkoušejte, co vaší pokožce lépe sedne! Teď máte jedinečnou příležitost, protože ke každému plnému produktu Weleda Calendula získáte 200ml balení zklidňujícího tělového mléka zdarma. Takže pokud vám jeden z produktů náhodou nesedne, nebude vás to tolik mrzet. A krém můžete darovat své ratolesti.