Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vyzkoušejte zklidňující tělové mléko Weleda!

Vyzkoušejte zklidňující tělové mléko Weleda! zdroj: biooo.cz

Přecitlivělá atopická pokožka? Alergie? Ekzém? Tyto problémy kolikrát potrápí citlivou pleť miminek, dětí i dospělých. Péče o takhle citlivou pokožku je náročná a víc než kdy jindy u ní platí, že méně je více. Kratší složení. Žádná parfemace a éterické oleje. Bez konzervantů a jiných dráždivých látek. Proto není od věci ani u dospělých sáhnout po dětské kosmetice. Je jemná, je účinná a má výživné složení, které se postará i o tu nejcitlivější pokožku.

Například Weleda vyrábí dětskou měsíčkovou řadu Calendula už třicet let. Za ta léta nasbírala spoustu zkušeností, takže vám nabídne účinnou péči pro ta nejmenší miminka i pro ty nejcitlivější dospělé. Vyberete si z takové klasiky, jako je kostka mýdla, až po uživatelsky příjemnější univerzální šampon, pleťový krém nebo bylinkovou koupel. Kdyby vám ale byl měsíček málo jemný nebo málo zklidňující, sáhněte po Weledě s proskurníkem. Krém i tělové mléko mají opravdu kraťoučké složení s výživným mandlovým a zklidňujícím brutnákovým olejem, doplněné o výtažky z proskurníku a violky.

A teď jste určitě na vážkách. Je pro mě lepší mesíček, nebo proskurník? Máme pro vás jednoduchou radu: pořiďte si obojí a na vlastní kůži vyzkoušejte, co vaší pokožce lépe sedne! Teď máte jedinečnou příležitost, protože ke každému plnému produktu Weleda Calendula získáte 200ml balení zklidňujícího tělového mléka zdarma. Takže pokud vám jeden z produktů náhodou nesedne, nebude vás to tolik mrzet. A krém můžete darovat své ratolesti.