Život v Biooo – Říjen 2017

4,0 5
5

Život v Biooo – Říjen 2017zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Také máte pocit, že říjen prosvištěl jako dalkový rychlík a vy jste se ani nestihli podívat z okýnka, pokochat krajinou a nadechnout se podzimního vánku? Alespoň tak to bylo u nás v BIOOO. Otevření prodejny v Brně nás sice zaměstnává na plné obrátky, my se ale chystáme i na změny v Praze, tím pádem ani listopad nám asi nedá spát, ale už teď víme, ŽE TO BUDE VELKÝ. Takže se rozhodně máte na co těšit! ;-)

Pozor - příští zástavka BRNO!

Říjen byl pro nás opravdu výživný, co se týká plánování všech detailů v Brně. Museli jsme se poprat se spoustou překážek, které nám evidentně rády lezou do cesty. My to ale nevzdali. ;-) Z každého zakopnutí jsme se oklepali a poučili. Však je to první BIOOO prodejna, která bude mimo Prahu, je zde pro nás spousta otazníků a hlavně nám na tom opravdu záleží. Do BIOOO Brna na 130 metrů čtverečních jsme vybrali přes 4500 produktů, takže rozhodně budete mít z čeho vybírat - například si budete moct očichat slavné koupelové koule Ceano, poradíme vám, jak začít s přírodní kosmetikou a rovnou nabídneme značky, jako je Lavera, Saloos, ATOK, Weleda a mnoho dalších. A nebo si můžete vyzkoušet značky, které do České republiky exkluzivně dovážíme, mezi takové patří například čistě přírodní Martina Gebhardt v Demeter kvalitě, světoznámý Dr. Bronner’s nebo severská kráska Mádara. Samozřejmě na své si přijdou nejen eko nadšenci, a to díky sortimentu ekologické drogerie a zero waste domácnosti, ale také maminky s dětmi, kterým záleží na tom, co na svá dítka používají.

A kde přesně prodejnu v Brně najdete? Hned v přízemí OD Centrum a dostanete se k nám rovnou z Kobližné ulice. Ptáte se - TAK KDY KONEČNĚ?! Tak tedy…

13. listopadu 2017 slavnostně otevíráme BIOOO prodejnu v Brně!

Praha ale nespí…

A abychom se nenudili, současně chystáme i “menší” změny v Praze. Aktivnější Pražáci si začátkem listopadu mohou všimnout, že se v OD Kotva v přízemí něco děje… Tak nás sledujte na našem facebooku a instagramu @biooocz, aby vám z biooo zákulisí nic neuteklo. :-)

Říjnová všehochuť

V plném zdraví nás stále drží pravidelná dávka zeleniny a ovoce z Fresh bedínek. O naše plné žaludky se opět bravůrně postaral náš člen expedičního týmu Lukaso, který nám každou středu vaří veganské obědy. Tenhle měsíc jsme se naprali například “gyros” tortilami, thajským kari s rýží nebo buřtgulášem s chlebem. Masožravci asi kroutí hlavou, ale věřte, že i naši místní masozřavci se najedli dosyta! A protože říjen je obdobím dýní, tak jsme si museli upéct nejeden dýňový koláč. :-)

Novinky v sortimentu, které vám pohladí duši

Největší novinkou v říjnu je jednoznačně lékařská řada Meditao od značky Taoasis. Už jste se u nás mohli seznámit s Demeter a BIO éterickými oleji a difuzéry od Taoasis, teď přichází na řadu krémy, balzámy, oleje a spreje, která vás zachrání před neduhy všech druhů. Takový Zklidňující krém s kadidlem vám nepomůže jen od bolesti kloubů, ale má i širší účinky dosahující až na psychiku, a to právě díky balzamickému kadidlu, které vám pomůže od stresových situací. A teď v chladnějším počasí by vám mohl padnout do oka Taoasis Arganový krém s bambuckým máslem. Ti znalejší už vědí, že arganový olej patří mezi top anti-agingové oleje vůbec. A bambucké máslo… bambucké máslo je jasná jednička, co se týče hydratace a promaštění pokožky. Co víc by ruce v zimě potřebovaly (kromě tepla samozřejmě)? :-)

Halloween podle BIOOO

V říjnu jste se u nás mohli nechat halloweensky nalíčit. Pokud jste to prošvihli, tak si zapište do nových diářů poznámku na příští rok, abyste opět nezameškali. A nebo se alespoň podívejte na malou ochutnávku, co vizážistka Renáta vykouzlila na naší architektce. :-)

Změny v listopadu budou velké veliké převeliké, tak se pevně držte!