Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Veletrh Beauty&Spa v Letňanech

Veletrh Beauty&Spa v Letňanech Veletrh v Letňanech je tento podzim opět plný kosmetiky.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Co? Slyš! Coslys!

Přírodní kosmetika Coslys zdroj: shutterstock.com

Značka Coslys je novinkou v našem sortimentu od tohoto roku. U nás není tato značka zatím známá, přitom ve Francii patří Coslys mezi jednu z nejprodávanějších značek. Není se čemu divit. Čisté přírodní složení, které je i certifikováno certifikáty Ecocert a Cosmetique Bio, kvalitní přírodní zdroje a účinné ingredience, to vše za přijatelnou cenu. Coslys tak patří ve Francii mezi oblíbené certifikované značky přírodní kosmetiky a svou kvalitou složení i celkovými účinky se vyrovná mnohým dalším oblíbeným značkám přírodní kosmetiky.

Tato kosmetika neobsahuje ropné deriváty, PEGy, silikony, SLS, geneticky modifikované složky ani umělá aromata a barviva. Díky tomu je kosmetika Coslys vhodná i pro citlivou pleť, o kterou jemně ale velmi účinně pečuje. Při výrobě je dbáno na kvalitu a čistotu surovin, stejně tak i na ekologický dopad celého výrobního procesu. Obaly této kosmetiky jsou vyráběny z recyklovaných plastů a jsou dále recyklovatelné, stejně tak jsou v maximální možné míře využívány alternativní zdroje energie. Můžete si být opravdu jistí, že dostáváte kvalitní kosmetiku s přírodním složením, při jejíž výrobě byly dodrženy ekologické postupy a dopad na životní prostředí byl minimalizován.

Složení Coslys je plné rostlinných olejů a přírodních másel, výtažků z ovoce i bylin a dalších přírodních složek. Výrobky obsahují třeba i včelí vosk, med nebo mléko. Široký sortiment značky vám nabídne kompletní řadu péče o pleť, tělo i vlasy. Vybírat můžete i z pánské řady Coslys Homme Bio nebo Coslys Bébe, která nabízí to nejlepší pro ultracitlivou pokožku našich nejmenších. Vyzkoušet můžete i zubní pasty a péči o dutinu ústí.