Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Veletrh Beauty&Spa v Letňanech

Veletrh Beauty&Spa v Letňanech Veletrh v Letňanech je tento podzim opět plný kosmetiky.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Přivoňte si k Dr.Bronner’s nebo Ceano!

Uvolněte se s mýdly Dr. Bronner's zdroj: shutterstock.com

Pokud máte rádi voňavou kosmetiku, tak pro vás budeme mít opravdu na výběr. Možná to nevíte, ale Dr.Bronner’s kromě multifunkčních mýdel nabízí hlavně úžasně autentickou parfemaci. Takže při mytí můžete vonět jako pravý marcipán, čerstvě rozkvetlá růžička, mentolový bonbon nebo levandulový lán v jižní Francii. Stačí jenom napěnit! Univerzální mýdla jsou navíc vhodná nejen jako mýdlo na ruce, ale využijete je i jako šampon, sprchový gel, mýdlo na obličej nebo gel na holení.

Pokud máte náladu spíš na sladší a ovocnější potěšení, tak potom budete muset očichat stojan s koulemi do koupele od značky Ceano. Tolik variant vůní z lesního ovoce, exotického pomeranče a bylin hned tak u jiného stánku na veletrhu nepotkáte. Od jahod přes čokoládu i vanilku k mátě nebo lípě až nakonec skončíte u ostružiny. Pozor ať si na koupelových bombách do koupele nevypěstujete závislost. A kdyby vám to náhodou nestačilo, tak voňavý si můžete koupit třeba i krém na ruce nebo tělový peeling, která vám připomene svou barvou i vůní léto plné ovoce.

Takže už tento pátek a sobotu. Těšíme se na vás!