Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Bojujeme proti horku

Bojujeme proti horku zdroj: shutterstock.com

Než nám začnou ta největší vedra, parna a horka, pojďme si pošeptat, jak proti teplu bojovat s kosmetikou. Protože není nic horšího, než po bradě stékající make-up s potem. Jasně méně je více a pokud můžete, tak je opravdu nejlepší vyrazit prostě bez make-upu. Ale ne každá pleť si tohle může dovolit. Takže jak na líčení v létě?

Přejít na sekci článku:

Méně je více

Méně je více zdroj: shutterstock.com

A to nejen v líčení, ale také v péči o pleť. Co nejvíc to jde, tak minimalizujte počet vrstev, které si každý den dáváte na pleť. Zkombinujte třeba krém a krémový make-up v jednom kroku a vyzkoušejte přírodní BB nebo CC krém. Ty jemně natónují pleť, nahradí i hydratační krém a navíc nezatěžují pokožku.

Zapomeňte na hutné oleje a másla, která se dlouho vsakují. V teple by se taky nemusely vsáknout vůbec. Místo toho zkuste krémy s obsahem vody, Aloe vera nebo jiných přírodní šťáv. Ty hydratují, dodávají pokožce vláhu a navíc se rychle vsakují. Pokožka se po takových krémech méně potí a make-up déle vydrží na svém místě i v tom největším horku.

BIOOOtip: Čisté Aloe vera. Naneste na pokožku a nechte vsáknout. Aloe vera hydratuje, poslouží tak místo pleťového krému a navíc je skvělé pod make-up. Vyhladí pleť, lehce ji vypne a připraví na aplikaci make-upu.

Související produkt
Aloe vera gel Pur 100 ml
Santaverde / 524 Kč
Aloe vera gel bez parfemace dodává pokožce hydrataci, zklidňuje podráždění a podporuje její přirozenou regeneraci.
Detail produktu