Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Máme rádi barevný podzim?

Máme rádi barevný podzim? Užijte si barevný podzim.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Máme rádi barevný podzim? zdroj: shutterstock.com

Barvy jsou na podzimu to krásné. Ještě před tím, než se podzim přehoupne do studeného, sychravého a šedivého listopadu, se totiž nejdřív vybarví. Do červené, fialové, okrové, žluté, oranžové... celé to barevně hraje. Máte rádi podzim? A máte rádi barvy? A co takto podzimní slevy na barvy očních stínů?

Přejít na sekci článku:

Podzim jako slunce

Podzim jako slunce zdroj: shutterstock.com

V září to začne babím létem. To je takové zvláštní období. Zima ještě úplně není, ale léto už taky ne. Po ránu je sice už zima, ale po obědě se ještě klidně můžeme chvilku opalovat. Pleť toho navíc v tomto období ani moc nepotřebuje. Díky sluníčku má ještě pořád zdravou barvu. Protože ještě nezačala být zima, tak pokožka ani nepotřebuje extra další ochranu v podobě hutného krému. A tak si můžete dopřát ten luxus a koupit krém jen tak pro radost.

Po létě jsme navíc stále opálené a opálení si chceme co nejdéle udržet. Tu jemnou rozzářenou a sluncem políbenou pleť. Jak ale na to? No přece se sluncem. Tónovací fluid Sunflower Mádara je plný pečujících složek, pleť hydratuje a pomáhá ji také po létě se regenerovat a díky svému výživnému složení i chrání během studenějšího počasí. Má tmavší bronzový odstín, který je nejlepší právě teď. Po létě. Vrátí totiž pleti tu zdravou barvu odlesků slunce, to jemné políbení z dovolené u moře. Prodloužíte tak své pleti léto a zároveň ji ochráníte i do studenějšího podzimního počasí.