Máme rádi barevný podzim?

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Podzim jako víno

Podzim jako vínozdroj: shutterstock.com

Víno, vinobraní a vínová barva k podzimu prostě patří. Vínová tvářenka je to, co dodá vaší tváři barvu po té, co poslední zbytky letního opálení vyblednou. Vínová sluší téměř každému, navíc neexistuje jen jediný odstín vínové. Ty studenější jsou skvělé pro světlé odstíny pleti, zatímco teplejší odstíny vínové budou slušet všem ostatním.

Vínová není ale na podzim jediná. Švestková, trnková a všechny možné odstíny fialové vám ukáží, že podzim sluší i očím. Fialovou zkombinujte s tlumenějšími odstíny béžové nebo hnědé, takové líčení bude slušet skoro každému. Skvělé je pro zelené nebo modré oči, které dokáže barevně zvýraznit, vynikne tak velmi dobře barva duhovky a oči budou zářit.

Podzimní barvy najdete třeba u očních stínů Faran. Stíny jsou v sypké podobě a složením jde pouze o drcené minerály. Fialových podzimních odstínů najdete v nabídce několik, od zářivě fialové Purple Star, která možná evokuje víc léto, až po tlumenou Purple Wow, která se vám bude hodit kterýkoliv všední den. Barva je na pomezí fialové a nenápadně elegantní mauve. Takový odstín očních stínů se vám ve sbírce určitě neztratí.