Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Máme rádi barevný podzim?

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Podzim jako spadané listí

Podzim jako spadané listí zdroj: shutterstock.com

Listopad je zvláštní měsíc. Podzim v tuto chvíli vlastně už skončil, ale ta pravá zima ještě nezačala. Listí opadalo, plody přírody už byly sesbírány a zavařeny. Příroda postupně žloutne, hnědne a šedne, je spíš pošmourno než barevno. To ale neznamená, že se nemůžete v tomto období alespoň trošku barevně inspirovat. A před tím, než v prosinci vytáhnete slavnostní červenou a třpytky, si vychutnejte barevnou tlumenost podzimu i v líčení. Je na čase vytáhnout nude.

Nahaté neboli hnědé neutrální odstíny s troškou šedé sluší každému, vždy a všude. U Farana najdete kromě fialové i neutrální barvy, které budou slušet všem. Hnědou můžete doplnit něžnou růžovou nebo broskvově neutrální béžovou. Máte přeci jen raději barvy? A navíc se chcete cítit víc podzimně? Zkombinujte hnědou s fialovou. Na víčko nejdříve naneste neutrální béžovou Natural Beige a ohyb oka vystínujte tmavší hnědou Eyeland. Poté nejlépe mokrým štětečkem na linky naneste k řasám tenkou fialovou linku s odstínem Purple Star. Stačí přidat řasenku a rtěnku a můžete vyrazit klidně i na párty.