Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Na co se připravit s tekutým přírodním make-upem

Na co se připravit s tekutým přírodním make-upem Tekutý přírodní make-up se tomu z drogérie vyrovná.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Není voděodolný

Není voděodolný zdroj: shutterstock.com

V posledním desetiletí sice přírodní make-up značně pokročil. Konzistence jsou přívětivější, výdrž se prodloužila a vzhled na pleti je už téměř dokonalý. Ale naprosté voděodolnosti prostě přírodní kosmetika asi nedosáhne nikdy. Což je nespíš dobře. Nebo opravdu byste na sebe chtěly mazat kosmetiku, která není rozpustitelná ve vodě, a hromadí se tak v přírodě?

To ovšem neznamená, že by přírodní make-up na pleti vůbec nedržel. Navíc výdrž můžete prodloužit i díky použití minerálního make-upu, který skvěle slouží i jako fixační pudr. Minerální pudr můžete koupit i jenom jako fixační pudr v transparentním odstínu. Prodlouží trvanlivost tekutého make-upu, je otěruodolný a vaše líčení vydrží celý den téměř netknuté.

Související produkt
Minerální fixační pudr Flawless Matte 7 g
Lily Lolo Mineral Cosmetics / 656 Kč
Minerální fixační pudr s matujícím efektem účinně prodlouží výdrž vašeho make-upu a brání nadměrné produkci kožního mazu v průběhu dne. Je velice jemně namletý a dokonale splyne s pokožkou.
Detail produktu