Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Na co se připravit s tekutým přírodním make-upem

Na co se připravit s tekutým přírodním make-upem Tekutý přírodní make-up se tomu z drogérie vyrovná.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Nevytváří masku a kryje přirozeně

Nevytváří masku a kryje přirozeně zdroj: shutterstock.com

Spolu s pečující složkou jde v ruku v ruce i vzhled make-upu na pleti. U přírodního make-upu nečekejte silné krytí a nepřirozenou vrstvu na pleti. Make-up většinou dokonale splyne s pletí a vypadá přirozeně. Velkou výhodou je, že nevytváří na pleti masku, není vidět, ale stále kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pleti.

Jako nevýhoda se může jevit celkem malá krycí schopnost přírodního make-upu, který tak občas připomíná jenom tónovací krém. Pokud vaše pleť potřebuje více krytí, tak pamatujte na následující:

  • Je vždy lepší make-up nanášet ve více tenkých vrstvách, než dosáhnout plného krytí na první dobrou.
  • Drobné nedokonalosti je lepší zakrýt korektorem, výsledek je přirozenější a také hezčí.
  • Většinou platí, že čím tekutější formu make-upu si vyberete, tím méně bude na pleti krýt. Pro vyšší krytí zkuste kompaktní nebo hutnější krémovou formu make-upu.
  • Tekutý make-up vždy můžete kombinovat s minerálním pudrem. Minerální make-upy mají silnější krycí schopnost, navíc matují a vydrží na pleti dokonalé celý den.
Související produkt
Minerální make-up Candy Cane 0,75 g
Lily Lolo Mineral Cosmetics / 100 Kč
Hedvábně jemný minerální make-up vás zahalí perfektně krycím závojem, jež dodá vaší pleti sjednocený zdravý vzhled. Odstín je vhodný pro světlé odstíny pleti se studeným růžovým podtónem.
Detail produktu